Správy, ktoré cituješ si počul iba v super-klamárskom rádiu Slobodná Európa. Tak klamárskom, že predvčerom Trump dal toto rádio zrušiť.
Správy, ktoré cituješ si počul iba v super-klamárskom rádiu Slobodná Európa. Tak klamárskom, že predvčerom Trump dal toto rádio zrušiť.
Na tú dobu luxusné, starenka. Pred 50 rokmi vyzerali veľmi podobne aj horské hotely vo Francúzsku či prímorské hotely v Grécku, Taliansku či Španielsku. Nože si pozri Fantozziho filmy o tom, ako v 60-70-tych rokoch vyzerali rekreácie talianskych pracujúcich.
Ako ktorí-daktorí v Martine z fabriky Ecco neleteli na Maledivy ale na dlažbu.
Brehy 1, pozri posledných 6-7 odsekov, ktoré do blogu dodatočne pribudli a aktualizujú konkrétnu situáciu na fronte. Azda v tom nájdeš aspoň čiastočnú odpoveď na tvoje otázky.
Neviem, nemám skúsenosť s účasťou na nedobrovoľných demonštráciách. Na Šimečkove omše na Námestí slobody nechodím. Ty asi áno, že ?
Voros lobogó je červená vlajka /pozri rozdiel: zástava-vlajka-koruhva/. Maďarskí páni mali zvyk ozdobovať chomúty koňov pestrými stužkami a vlajkami. Jazda maďarskej červenej armády Bélu Kúna /Kuhna/ ozdobovala chomúty koní stojitými červenými vlajkami. Za Rákosiho sa termín preniesol do názvu vládneho futbalového klubu Voros lobogó. Medzi pospilitým ľudom tento klub nemal veľa fanúšikov. Samotný význam-stojitá do chomúta koňa zapichnutá červená vlajka sa potom začal používať na označenie "červeného postaveného ...okota". Lobogó nie je až taký drsný výraz. Znamená iba to, že so slovami niekoho nesúhlasíme a že sme ochotní ísť s nám do škriepky.. Znamená to čosi ako "figu borovú", "ani náhodou", "tak to teda niééé...alebo v prešporčine /zmes slovenčiny, maďarčiny a nemčiny/ "no jejdandenky"...
"Vladoqwe" - problém je v nasledovnom:
- Terem zarába na štátnej UMB, profesor žije aj z mojich daní; ja z profesorových peňazí nežijem,
. Terem jednostranne ovplyvňuje slovenskú mládež, bez akýchkoľvek korektúr ju KAZÍ
-Terem kazí dobré meno svojim kolegom a médiám, ktoré jeho jednostranné ničím nepodložené "názory" bez oponentúry publikujú.
Banderovský dedo Mesík nepatrí na stránky Pravdy. To, čo robí, už nie je seriózna analytika, ba ani len bežná rusofóbna propaganda. Toto je už zmes nezmyslov, prešpikovaná invektívami a patologickou symptomatológiou. Mesíkove chorobné táraniny nepublikujú už ani v Denníku N - prečo teda v Pravde ?
Naštuduj si Kocúrkovo a najmä si zožeň zaujímavý slovník prešpurčiny. Pred 4 rokmi bol aj na facebooku. Maďarčina je bohatá na dvojzmysly - napr. také slovo "voros lobogó"-jedna vec je doslovný preklad a iná vec je to, čo znamená v ľudovom slangu.
Vykašli sa na wikipédiu. Výraz teremtete nájdeš v komédii Kocúrkovo. Tam je to jemné maďarské pejoratívum. V slovníku prešpuráčiny "Prešpurčina ešče nezgegla" sa teremtete označuje ako začiatok nadávania. Znamená "no jejda" alebo "ALE NÓÓ" , resp. ALE NÉÉ
Centrifugy a obohatený urán sú už pár dní presťahované v podzemí na inom mieste. Informovala o tom aj CIA a aj FSB. Pravda, do tvojej bubliny sa takéto informácie nedostanú. Ibaže čo tá seizmicita a radiácia takmer na nule : PS: Myslím, že neskončili ani Iránci. Zaštopľujú Hormuz a to potom bude kuca paca.
Polemizuj s Fox News. Tie hovoria o centrifugách, seizmicite i radioaktivite. A sú to pre USA samé zlé správy.
Odporúčame