Milý Malaparte, si vedľa ako tá jedľa. Tento blog nie je vulgárnych výrazoch. Tento blog je o výzvach na vojnu UA proti Rusku a o tom, že Kremeľ treba zničiť a Rusov vyzabíjať. -Takže druhýkrát najprv pozorne čítaj a až potom ťukaj do klávesnice svoje hejty. Mimochodom, 95% tých výrokov je vymyslených, prekrútených, vytrhnutých z kontextu. Príkladom je údajná výzva Fica, aby ľudia vzali lopaty a palice a išli na NRSR. Tento nezmysel bol už veľakrát vyvrátený-Fico povedal "Ľudia nám píšu, aby sme vzali lopaty a palice aišli na parlament. No my tak neurobíme. My ich porazíme demokraticky, vo voľbách. - Pekný deň.

