Iveta Radičová upadla do zabudnutia-tentokrát škoda...
Pani Lavida je kolegyňa -profesorka sociológie ? Ak áno, nečítali ste nič o absolútne dominantnej úlohe médií v rozdúchavaní nielen delenia ľudí na my a oni, v pestovaní nenávisti a iniciovaní vojen ? Delenie na My a Oni je štandardný sociálny proces v akejkoľvek spoločnosti. Národniari nie sú jeho vynálezcovia. Mimochodom, téma blogu je úplne iná. Ide v nej o to, že s ideou stopky pre politické relácie v nedeľu neprišiel Fico ale pred 12-15 rokmi prof.I.Radičová. Ani ona, ani Fico a ani bloger netvrdia, že stopka pre politické relácie v nedeľu by zlikvidovala nenávisť v slovenskej /či v akejkoľvek/ spoločnosti.