Bloger píše, že obsadením Hokkaido by sa z Ochotského mora stalo vnútorné more ZSSR. To by malo obrovský geopolitický význam. Zmienka o bohatstve rýb a pravoslávnom chráme nie je v nijakej príčinnej súvislosti s inváziou. Je to skôr na spestrenie. Ale len tak mimochodom, - Rusko dnes dostáva od Japonska za povolenie lovu rýb v ruských vodách Ochotského mora od 1,8 do 2,5 mld USD ročne. Si správny trol. Najprv vložíš blogerovi do úst tvoju vlastnú hlúposť, a tú potom sám vyvraciaš a ironizuješ. Odporúčam ti staré leninské: učiť sa, učiť sa, učiť sa...


