Ty sa zas zbytočne hráš na objektívnu tam, kde sa bojuje. Len aby si bola zaujímavá. Kronerovú maj rada, ale ja ju považujem za pseudoumelkyňu. Jej výrazové prostriedky sú veľmi úzke. Stereotypné, podobne ako u jej otca, ktorého tiež považujem za trochu preceňovaného. Nechaj druhým čo sa im páči a čo nepáči. Nielen ty, aj ostatní majú nárok na názor.,


