jasne, nikto nepochybil - len zadrzany v "statnej opatere" je mrtvy. "Vysetrovanie skoncilo, zabudnite!"
jasne, nikto nepochybil - len zadrzany v "statnej opatere" je mrtvy. "Vysetrovanie skoncilo, zabudnite!"
ako inak - masovy vrah, ale "nas"
uju, ved ty sam si vyssie napisal: "Ak ste clenom nejakeho spolku,... z ktoreho vyplyvaju konkretne sankcie,"
tak sa ta opakovane a naposledy pytam: v akom oficialnom "spolku" je Slovensko s Ukrajinou?!
ako spravny progresivec trepes xuyoviny
Ukrajina je "ochotna rokovať s Ruskom"??? Najprv musi predsa zrusit vlastny zakon, ktory jej to zakazuje...
potom neboli ziadne - lebo Ukrajina vydala zakon zakazujuci rokovat s Ruskom.
zjavne neplatia pre vsetkych rovnako. Vidme napr. aj tovary "drujej kategorie" pre urcite clenske krajiny...
najhorsie ale je, ze obcanmi nevoleni komisari v cele so skorumpovanym vonderlayno si svojvolne rozhoduju o tom, kto napr. nerespektuje "principy" pravneho statu a skrtnu mu napr eurofondy alebo participaciu na euro-programoch a pod.
samozvanci formalne schvaleni EP si uzurpovali moc a myslia, ze aj rozum...
kde som ja napisal tu xuyovinu, co mi podsuvas?! ty vyssie trepes o ukrajine a "spolku", ktory musi respektovat sankcny zoznam.
tak sa opakovane pytam, v akom oficialnom "spolku" je Slovensko s Ukrajinou?
vies o tom uplne guvno - ale si "lietadlo", typicky progresivny vsevedko.
naviac caplovic v clanku miesa hrusky s jablkami, minimalnu mzdu s minimalnym dochodkom.
makronova vlada (v mensine) tym jednorazovym doplatkom iba kompenzuje najslabsim, co sama sposobila a to uz pred rokom.
debilovi tvojho druhu ponukam nastudovat si : https://travail-emploi.gouv.fr/retraite/
v akom nejakom "spolku" je Ukrajina so Slovenskom?
caplovic, preco pises propagandu progresivcom vo FR?!?
dochodkova "reforma" vo FR obrala vsetkych nastavajucich dochodcov o az 20% vysky dochodku voci predchadzajucemu dochodkovemu systemu. jednorazova podpora najnizsim dochodkom len kompenzuje vysku, aby sa (podla vysky stanovenej v zakone) neprepadli do prijmov pasma chudoby.
a preco klames?!
dochodkovy vek vo FR nie je od 64 rokov ale od 67 rokov! moze sa ist do PREDCASNEHO dochodku o tri roky skor (teda v 64 rokoch) ale dochodok je krateny o 30%.
a najma budu podporovat zbrojenie, aby sa dostali k nejakym lepsim proviziam.
zaviazal sa platnou zmluvou - az mu budu vycislovane straty, ktore svojvolnym konanim sposobil, tak ozelenie...
Uhorsko sa nerovna Madarsko!
v inych jazykoch je to chybne spodobovanie - obdobne ako nazyvame "Holandsko", pricom sa jedna iba o dve z dvanastich provincii NIZOZEMSKA, co je spravny nazov (twaalf provincies: Drenthe, Flevoland, Friesland, Gelderland, Groningen, Limburg, Noord-Brabant, Noord-Holland, Overijssel, Utrecht, Zeeland en Zuid-Holland).
Obdobne si hlupaci pletu pojmy Uhorsko a Madarsko. Uhorsko bolo viacnarodnostny statny utvar, po rozpade ktoreho vzniklo viacero sucasnych statov, vratane Madarska (16.11.1918).
taraba vyvesil nejaku handru so statnym znakom??
zial - a to si dva razy zdojnasobil plat
takze migrantov budu euro-prevadzaci tahat nadalej cez stredozemne more ci balkansku cestu - a je to uz v poriadku, lebo wir schffen das!
ani len v zemepise sa nevyznas.
mohli prejst cez Ukrajinu...
"rampa" je sikma plocha...
dotycny vykladal dieta na zavoru zeleznicneho priecestia
Odporúčame