na styroch miestach nasli ich obhorene pasy a overeju, ktore su tie prave...
aky pan taky kram - aky makron take OH.
na karbid kvapka zjavne tebe - pisem "terajsia Bratislava", kde som napisal, ze mesto sa tak volalo vtedy, ty klamar?! Kde pisem, ze v RU vladli Slovaci?!?
este raz a pomaly - kto z vyssie menovanych panovnikov Uhorska v tom obdobi bol Madarom??? (vyssie pises: "Maďari v ňom vládli bez debaty.")
tak sa nabuduce nemyl alebo sleduj vlakno.
sportovci krajin na ceremoniali robili len komparzistov na vyhliadkovych lodiach, hlasito sa podsuvala ruuzovucka ideologia s dekadentnymi hermafroditmi. Olympionici krajin neboli na "stadione", kde sa skladal olympijsky slub, otvarali Hry a ani na mieste olympijskeho ohna. Zbytocne zdlhave a nasilu originalne, najma vsak spolitizovane - jedna z najsilnejsich sportovych velmoci je vylucena.
doping im "kolektivne" dokazany nebol (iba ak par jednotlivcom, ktori boli opravnene vyluceni).
koho ti ruski sportovci zavrazdili, trollkote?!?!
sportovci Yzraelu a Palestiny sa tychto OH zucastnuju.
Mas pravu. Aj vela Moravakov, aj Poliakov, aj Madarov, aj Chorvatov, aj... staci sa prejst po viedenskych cintorinoch a citat mena na hroboch.
zase len hlupo trepes a dokazujes tvoju neznalost faktov historie.
Ked bola Dolna zem okupovana Otomanmi, Uhorsko tvorila prakticky len Horna zem s hlavnym mestom v terajsej Bratislave. Boli tu korunovani tito panovnici Uhorska:
Maximilián II., Mária Španielska, Rudolf II., Matej II., Anna Tirolská, Ferdinand II., Mária Anna Španielska, Ferdinand IV., Eleonóra Magdaléna Gonzaga, Leopold I., Karol VI., Alžbeta Kristína
Mária Terézia, Leopold II., Mária Ludovika Modenská, Karolína Augusta Bavorská, Ferdinand V. - kto z nich bol MADAROM?!?
za kradez vo vyske 1,5 mld ten "Brussels" este zaplati a uroky budu vysoke...
poziar elektroinstalacie vo FR nie je nic mimoriadneho - pred par rokmi tiez tak horelo a tri dni im na rovnakej trati nejazdili vlaky: https://www.francetvinfo.fr/economie/transpo…
opomenuli ste uviest - ze na vine situacie vo FR je Rusko a menovite Putin...
nemal by si na moje prispevky reagovat ozraty, lebo je nezrozumitelne co a od koho sem pastujes.
debilokracia je vo FR pocas mandatu makrona.
vrana k vrane...
Čo hovorí o našej dobe? ze je chora a odmieta liecenie - posliapali sme myslienky a odkaz zakladatelov novodobych olympiad.
Yzrael bojuje akym smerom..?
progresivci predsa nepotrebuju nejake vysetrovanie - im je hned vsetko jasne.
co by len svet bez teba robil..?
na Mareno to neplati - ten tvor ma papier o nesvojpravnosti...
Odporúčame