drz klapacku - pomoc je nieco nezistneho. Lenze USA poskytlo vojensky material ZSSR na pozicku, ktoru mu ZSSR dlho splacalo a splatilo az Rusko ako naslednik ZSSR.
drz klapacku - pomoc je nieco nezistneho. Lenze USA poskytlo vojensky material ZSSR na pozicku, ktoru mu ZSSR dlho splacalo a splatilo az Rusko ako naslednik ZSSR.
ak budes s tvojimi vojnychtivymi kumpanmi stale provokovat Rusko, tak ten cerveny gombik stlacia, po rachote bude ticho a neskor tam zase budu dinosaury...
dakujem. presne tak.
tak som to vyssie aj uviedol, ale libtardny agresivec nad tebou ucelovo "nechce" chapat"...
Vetrak, vetrak - to je ten pan, ktory v Urade pre zahranicnych Slovakov dal niekolko tisic eur z penazi danovych poplatnikov SR svojim kamaratom na vyletnu plavbu plachetnicou za "propagaciu" Slovenska, lebo si na nu dali nalepku znaku SR vo velkosti dlane..?
od vzniku statu Yzrael tento napada Palestincanov na ich uzemi, vyhana ich z domov, zabera ich uzemie a buduje si na nom svoje kibuce - ergo, napadnuti su Palestincania, ktori sa yzraelskemu teroru len brania.
statny/verejny organ ci cinitel moze konat iba v sulade so zakonom, ergo, moze robit iba to, co mu zakon dovoluje.
pouzivanie statneho znaku je jednoznacne determinovane zákonom NR SR č.63/1993 Z. z. v paragrafoch 3 az 6.
umiestnenie statneho znaku na duhovu vlajku symbolizujucu hnutie lgbti+ nie je tymto zakonom dovolene, teda mesto (konkretna osoba verejnej spravy) predmetny zakon porusila.
podla paragrafu 14 predmetneho zakona za porusenie predmetnych ustanoveni udeluje okresny urad pokutu. po udeleni by tato pokuta by mala byt zosobnena ako skoda.
ty stale nevies ani po sebe samom precitat, co si napisal vyssie?
"clenom spolku... na sankcny zoznam, z ktoreho vyplyvaju konkretne sankcie, na ktorych sa clenovia toho spolku dohodnu..."
takze nie si schopny dolozit, v akom spolocnom spolku je Ukrajina, aby mohla diktovat sankcie pre Slovensko ako clena tohto spolku.
teba rodina odvrhla, tak sa odbavujes na rodinnych prislusnikoch prispievatelov? oh, ake progresivne!
ved dokaz, ci klamem! kedy a ktory sud mu dokazal vinu a odsudil ho? ideeess!
uz si nasiel v databaze, kedy a ktory sud mu dokazal vinu a odsudil ho???
ospravedlnujem sa, ze som urazil teliatko prirovnanim k tebe.
hlupacik, otazka vyssie znei jasne: kto mu kedy dokazal nejake branie uplatkov a ktory sud a kedy ho za to odsudil? kedy bolo na neho podane obvinenie?
zaznam nie je kontinualny v case - teda nema zmysel ho brat v uvahu ako dokaz
staci "odpojit" senzor a ziadny zaznam nie je...
klames. nekradol a nebral uplatky
ani tvoja s tvojim.
euro-coura
vobec nie je "jasne" ci niekto bol alebo nebol okrem Lucanskeho v cele, kedze kamerovy system neposkytuje kontinualny zaznam v case
otazka vyssie znie, ci mu bola dokazana vina
odpoved je: ano / nie (progresivne kydy mimo misu su nepodstatnou omackou)
zeta88 uviedol spravne vsetky zname a zverejnene fakty.
Odporúčame