zrejme by sa mal ist na preskusanie vodicov (ak s tvojimi "vedomostami" vobec daky VP mas).
zrejme by sa mal ist na preskusanie vodicov (ak s tvojimi "vedomostami" vobec daky VP mas).
ak by mala ochranka premiera "nervozny prst" - tak po vytaseni zbrane j.cintula nevystreli ani raz...
s kymze sa "hralo" to nepriputane dieta pocas jazdy v kukle?
to nie je len chyba - to je ohrozenie. V jednom pripade dokonca vlastneho dietata. je to byt oberblb.
vela vsak nevyhras - na zrejmy vysledok su nizke kurzy.
obcan SR je zbaveny obcianskych prav na zaklade nejakeho "ľahkého domýšľania"?!?
kde sa komunisti hrabu na totalitu aku tu zavadzaju euro-progresivci...
progresivni libtardi maju stadovity "rozum"... ak v N-ku napisali, ze zlocinec, tak je zlocinec. Samostatne myslenie a overovanie faktov od nich necakaj...
Simson je po nemecky Samson, doučiť!
zdovodnenie.
Kazdy si ma pravo poziadat o zmenu mena a je to jeho/jej vec.
"zdovodnenie" v tomto pripade sa zda take "haskovske".
Pritom Liudmila Samsonova ma 25 r a ma vo WTA rebricku 17. miesto v dvojhre a 94. miesto vo stvorhre.
Ak si 16 rocnu Lauru Samsonovu s nou mylia - tak je to pre Lauru vlastne pocta...
hallo - co mlcis? pytal som sa kde konkretne v mojom prispevku oznacujem nejaku osobu za zlocinca, ak o tom nerozhodol sud.
to bolo v mediach, mojko.
co mas v hlave dezolatika - to vies len ty
oni sa sta krysy popreskupuju do inych partaji - ved vid ako si po "uspechu" cvargovlady, ktora pod kuratelou rezidentky este aj v nedovere skodila dalej, na ostatne (predcasne) volby rychlo popriezliekali kabaty do lubivejsich nazvov novych stran... (nastastie to vacsine z nich nepomohlo.)
za sposobene skody treba trestat konkretne osoby...
ved sa svojim iniciativnym rokovanim s vedenim YT sama chvalila, ako treba Slovakov "chranit" pred sirenim podla nej nevhodnych informacii - takze to je skor priznanie nez iba podozrenie...
nechcem nijako spochybnit umelecky talent Peskova (Gorkeho), len doplnit, ze do Talianska nechodil iba na "liecebne" pobyty.
Skolili sa tam uz roku 1906 buduci ruski revolucionari (aj za peniaze "investorov" z Nemecka a Svajciarska), ktori boli v Rusku potom nasadeni v roku 1916... casto tam chodil prednasat a diskutovat aj V.I.Lenin... "skola" (sidliaca v Bologni a v Capri) vsak fungovala nadalej a Maxim bol jednym z jej akterov.
nie je tych pripravenych rakiev akosi malo ?
niekto vari spachal atentat na rezidentku???
teta Belej Majerčínová, co je to "jasné proeurópske smerovanie"???
ak sa obcania v clenskych statoch vyslovia v prospech stran podporujucich EU ako zdruzenie suverennych statov Europy bez diktatu nikym nevolenej EK a jej administrativy - tak toto uz nie je "proeurópske smerovanie"..?
vidno, ze si priam "znalcom" fungovania toho EU... btw., ako "vyraba" peniaze ten Brussels???
Odporúčame