a "odmontovat" ich z politiky tak ako zakazali bombicovi sirit jeho nazor na Youtube: DOZIVOTNE!
a "odmontovat" ich z politiky tak ako zakazali bombicovi sirit jeho nazor na Youtube: DOZIVOTNE!
mas pravne vedomie na urovni akvaristickej rybicky. Prezumpcia neviny ti zjavne nic nehovori.
mylis sa: "...zabrániť nenávisti a dalsím prejavom agresivity a útokom..."
atentat vari nie je utokom a ten kto ho vykonal neprejavil agresivitu? On ho vykonal s progresivnou laskou a je na to hrdy???
Obcan Slovenskej republiky bol v rozpore s Ustavou SR a legislativou SR zbaveny prav - ziaden sud nerozhodol o jeho pripadnej vine, a v rozpore s Deklaraciou ludskych prav nemal ziadnu moznost obhajoby voci "rozhodnutiu" o jeho osobe.
Zakony a Deklaraciu LP porusila EU a jej clensky stat, nie Hambalek.
z tej "smiesnej ciastky na pozicku" sa uhradil vklad na druzstevny byt a este sa aj "zanabytkoval" - co viac ako zaklad potrebuje mlada rodina..?
co konkretne v jeho vyjadreni nie je skutocnostou?
podla nich aj emilko to povedal iba tak, aj cintula nechcel ublizit, ale moze za to sam premier, atd.
z toho tabora vsak ziaden atentatnik na ustavneho cinitela nevzisiel...
zrejme treba riesit tych politikov, ktori na svojich partajnych zhromazdeniach vykrikovali nieco ine, co podnietilo ich privrzenca atentat, na ktory je hrdy, vykonat, ci?
ochrana civilneho obyvatelstva a osobitne deti pred vojnou je povinnostou v sulade so zenevskymi konvenciami vedenia vojny.
on daku ma?
z tohoto "nabadania" sa sa vsak ziaden utok na verejneho cinitela neuskutocnil.
ovsem, kazdy stvrtok tu "niekto" k utoku na verejneho cinitela" nabadal - az sa tento uskutocnil.
ked povedal lavrov, ze Rusko je pripravene v prípade potreby použiť jadrové zbrane - tak sa podla medii "vyhrazal jadrovym utokom"...
ty si evidentne zrely na tu hospitalizaciu na psychiatrii!
skus este raz - to Fico podnecoval niekoho k atentatu na seba?!?
dodrzuj zakon!
dokaz ziskany v rozpore so zakonom nie je dokazom. Teda o aky "skutok" ma ist?
- a predovsetkym bezpecnost statu. "vdaka" nemu nemame vlastnu PVO...
snad v zmysle zakona bude este "uhrany" ten Nad - co rozkradol statny majetok a daroval ho na Ukrajinu klamajuc, ze mame za neho zaplatenu jeho hodnotu, a pritom ohrozil bezpecnost statu, ktory teraz uz nema vlastnu PVO...
Fico vari vykrikoval na seba, ze mu treba zabranit vladnut za kazdu cenu?!? On vyzyval na svoje odstranenie???
si ty pri zmysloch..? zrejme sa na teba vztahuje ta potreba hospitalizacie na psychiatrii
ved policia zasiahla. ak zasahuje teraz, tak blaci
pocas jazdy v aute v kukle na hlave s hrackarskou zbranou nepriputany a vykloneny z vozidla??? tak sa hraju bezne 6-rocne deti???
A2B2 pise vsak o pravnej zodpovednosti vodica a otca toho dietata.
je prirodzene, ze pre zaboosterovaneho progresivca je zakonny dovod "trapny".
Odporúčame