o prempcii neviny si pocul???
zatknutie vobec neznamena, ze je niekto vinny - az do rozhodnutia sudu o pripadnej vine sa na danu osobu musi hladiet ako na NEVINNU!
o prempcii neviny si pocul???
zatknutie vobec neznamena, ze je niekto vinny - az do rozhodnutia sudu o pripadnej vine sa na danu osobu musi hladiet ako na NEVINNU!
krasne reagujes - tak plne liberalne ako spravny progresivec...
nemal by si iba hlupo kecat - ale ist do prvej linie oslobodzovat Ukrajinu..!
Ženevské konvencie (správne: Ženevské dohovory) sú 4 konvencie a 3 dodatkové protokoly, ktoré upravujú podmienky a pravidlá medzinárodného práva na ochranu obetí vojny, boli ratifikované celé alebo s výhradami 194 štátmi.
Ženevské konvencie priamo neupravujú použitie zbraní vo vojne, toto je ošetrené Haagskymi konvenciami a Ženevským protokolom.
Porušenie tohto medzinárodného práva (v tom zmysle aj legitimita vojenskych cielov) predstavuje vojenské zločiny a páchateľ je za ne trestne zodpovedný.
ak su "legitimnym cielom" v Bielorusku napr miesta s uskladnenou municiou pre rusku armadu - tak uz teraz moze Rusko bombardovat polske letiska, kde zhromazduju a posielaju municiu pre ukrajinsku armadu - "meter" musi byt predsa rovnaky pre obe strany.
P.S. cielom tam vsak nie je ziadne "vrazdenie" ludi, ale napr. ta municia - ak su pri nej v dobe zasahu ludia, je to kolateralna strata (neboli primarne cielom).
poistne je pre vyvolenych statom povolene vypalne.
zlobu z informacie kto kde hra robia iba osuobky ako ty
Jurisdikcia ESLP je podla Dohovoru zavazna iba pre clenov Rady Europy.
Kedze je z nej Rusko vylucene, rozhodnutie sudu mimo jeho kompetencnu oblast je uplne irelevantne.
ba aj caputovu s vlhovou
a kvoli tomu vari niekto z tabora Smeru spachal atentat na ustavneho cinitela SR???
zelat niekomu smrt je podla teba sirenim lasky?!
neporovnavam tie bomby ale porovnavam akt ich pouzitia.
ci vari pouzitie nuklearnej zbrane z roku 1945 najma proti civilnemu obyvatelstvu je "mensim zlocinom" nez jej pripadne pouzitie v sucasnosti..?
ved netaraj len a predloz relevantny dokaz o tom, ze na Donbase v Ukrajine bola ruska armada pred rokom 2022! daj link na spravu pozorovatelov OBSE, kde to potvrdzuju!
nielen jej ale vsetkych vitacov tych "obohacovacov" kultury Europy...
ti co profesionalnemu hokejistovi, reprezentatovi Slovenska, zelaju smrt, nie su ludia - ale progresivci a liberali...
(P.S. zelali ju aj Ficovi...)
v nicku si si sam uviedol, cim si ty. Mal by si vsak korigovat pojem "kremelsky" na "dusevny"...
ved len netaraj a daj link na spravu OBSE, kde pozorovatelia predlozili dokaz o pritomnosti ruskej armady na uzemi Ukrajiny pred februarom 2022!
mas pravne vedomie rybicky v akvariu.
ak s tvojimi detmi spolocne vyhlasim, ze si vezmem vybavenie tvojho bytu a necham ti nedotknutu zahradu, tak mi staci sa odvolat na Záverečný akt Konferencie o bezpečnosti a spolupráci v Európe???
daj link na to "priznanie" Rusov!
este raz a pomaly pre tvoj progresivny mozocek: ruska armada vstupila na uzemie Ukrajiny vo februari 2022. V obdobi od roku 2014 tam rusku armadu nevideli ani pozorovatiela OBSE - je to v ich spravach.
tvoje tvrdenie je klamstvom. ziadne dokazy o pritomnosti ruskej armady v Ukrajine pred februarom 2022 si nepredlozil.
Odporúčame