Jedno hovorí voličom, druhé robí. To sú tie strany tretej cesty.
Jedno hovorí voličom, druhé robí. To sú tie strany tretej cesty.
Jaká stvr? Šak furt frčí rtvs. Ešte nestihol nejaký príbuzný z košiara sns alternatívna mensa dodať ani logá.
Cintula je pomätený starý dedko, ktorému ruplo v bedni z kleptokratickej reality.
Za socializmu ČOV? Vážne?
Robí tam niekto na ministerstve školstva a v jeho inštitúciách aj nejakú spätnú väzbu? Desiatky rokov hurá nápadov a reforiem a výsledok nula celá nula. Respektíve skôr úpadok. V školách sa množia "asistentky" a "psychologičky" ako huby po daždi. Na jedného žiaka sú zamestnaní pomaly dvaja dospelí. A výsledok? Nastalo zlepšenie? Rovnako 3 hodiny telesnej a atesty (=vyššie platy) telocvikárom zdarma. Hýbu sa deti v škole viac? Testovanie 9 a testy PISA, aké zlepšenia nastali po analýze dát? Niet zdravotníkov, čoskoro sa nám blíži britský scenár. Ako je to s prírodnými vedami? Má kto učiť, aké sú podmienky na prírodovedné a technické vzdelávanie v školách? Čo má motivovať budúceho učiteľa, aby študoval fyziku, chémiu, matematiku?
Podľa toho ako nadávajú v čakárni u lekára a v potravinách, televízia nebude top téma.
Populácia starne, viac chorých a detský lekár, to je nevďačná atestácia.
Ministerstvo zdravotníctva rieši iné veci, napríklad výpoveď inšpektorke, ktorá odhaľovala kšefty s liekmi (napríklad lieky proti rakovine). A veď pohoda, väčšinový volič si nájde svoj ivermectin.
Plačeš na nesprávnom hrobe, sťažuj sa voličom kleptokracie.
Jasné, Američania tam tlačia omše a programy ako Kapura, či Don Matteo.
Danko, sebareflexia nula. V debate s Valášekom o sebe tvrdil, že má väčší zmysel pre poriadok. Zato zrámoval semafor a zdrhol, aby mohol upratovať.
Voľby prehral obyčajný občan, dôchodca, človek s nízkou mzdou. Skrátka ten, ktorý je odkázaný na služby štátu a nemá financie na súkromného lekára, zubára, kvalitnú školu pre svoje deti...
Toto je z programu rtvs 2 na nedeľu :
06:55
Encyklopédia slovenských obcí
07:05
Televíkend
07:35
Cesta hrdinov SNP
07:50
Živá panoráma
08:20
Kapura
09:10
Farmárska revue
V prvom rade vydávanie dokladov nie je práca pre policajta s výsluhovým, ale pre úradníka. Dopravným by uvoľnili ruky kamery na nehodovych úsekoch.
To by zhruba zodpovedalo volebnému výsledku. "Víťazi" poberatelia dávok.
Ďalší z hlavných problémov bežného občana vyriešený.
Choď sa pozrieť ako prezentuje slovenská polícia strelné zbrane na obecných akciách, kde sa zúčastňujú aj hasiči a záchranári. Zbrane v rukách detí, ktoré na seba veselo mieria. Takže sociálka za plastovú pištoľ v aute? Zaujímavé je aj vozenie detí policajnými autami hore dole po ihrisku, či policajti bez prilby na motorke. Čo sa za mladi naučíš.
Veru, ani lex luthor neberú progresívci vážne.
Vošky sem predsa ako vieme sypú Američania.
Odporúčame