Téma pohlaví je jednou z top tém tandemu "pronárodní" a ssd. Poton Soroš, ambasáda, medvede a migranti.
Téma pohlaví je jednou z top tém tandemu "pronárodní" a ssd. Poton Soroš, ambasáda, medvede a migranti.
Čo si aký vyosený, slušne sa pýtam. Ja na mieste Fica, by som hneď na začiatku povolil zverejnenie lekárskej správy a bol by pokoj. A nikto by z toho politické body nevytlkal.
A ty už študuješ medicínu, nech ukážeš, ako sa to má robiť? Mnohí zdravotníci ohrozovali svojich príbuzných, pretože boli denne v kontakte s pacientami, ktorí nerešpektovali základné pravidlá. Osprostení radami z netu sa liečili ivermectinom a borovičkou, potom vyvolávali záchranku. Keď už pre svoju hlúposť obťažujete lekára, tak pred jeho príchodom si aspoň vyvetrajte, keď už rúško vás tak obťažuje.
Ten dedko, čo púšťal holuba im môže robiť poradcu.
Kaliňák je lekár alebo hovorca smeru?
Chlapi v šenku sa zvyčajne venujú zvyčajne viac chľastu ako ženám. Veľmi by som sa ich radami neriadil.
Pred vystúpením politikov v diskusiách by mali povinne fúkať.
Ono policajti netušia ako vyzerajú niektoré štátne školy a nemocnice, môžu byť radi, že sú radi.
To robia "pronárodní" ssd voliči pred modlitbou pri ikone ssd zemepána, za milodary "zadarmo".
Tlačovka a zbaliť na futbal. Šup šup.
Pre projektantov a firmy okolo určitých politických strán to zmysel dáva.
A nakoniec voliči smeru požerú medveďov. Bratislava je najbohatšia časť Slovenska, kde robí ssd "vidiek" chybu, keď zaostáva za progresívnou Bratislavou?
Pobavilo, zvlášť časť "Lenže aj bežní občania sú už dnes oveľa vzdelanejší ako v minulosti." Tak to určite. Jednoducho žijeme v idiokracii, ktorej hnacie sily sú rodinkárstvo a mamon. Vzdelanie a schopnosti majú bez známostí minimálnu hodnotu. Práca v zdravotníctve vyžaduje namáhavé štúdium, preto je čoraz viac poberateľov ako poskytovateľov služby. To znamená, že socialistický systém zdravotníctva je v klinickej smrti a vzhľadom na priemerný vek lekárov končí v priamom prenose. Čo si si volil, to máš, gratulujem "víťazom".
Bol, alternatívny pohľad, záver podľa toho, čo povedal jeden včelár v tv.
Fíha, alternatívna veda má záber aj v tejto oblasti? Zaujímal by ma alternatívny pohľad na pokles populácie opeľovačov a zvlášť včiel.
V našom školstve, ktoré sa vezie na reforme z roku 1777 strihnutej socializmom toho progresívneho veľa nebude. Väčšina škôl nemá ani šajnu o modernom liberálnom demokratickom riadení. Pán minister plní tradičné poslanie slovenských ministrov školstva, vytvárať zdanie, že sa niečo deje. Školstvo má nakročené rovnakým smerom ako zdravotníctvo. Čoraz viac učiteľov a majstrov odbornej výchovy cez 60 rokov. Ťažké aprobacie už takmer nikto neštuduje. Bežný problém zohnať učiteľa matematiky, informatiku učí kde kto spôsobom "otvorte si skicar, otvorte si PowerPoint". Ak je v školách nejaká ideológia, je na náboženstve, vyučovanie náboženstva a etiky, už desiatky rokov akosi veľmi v praktickom živote nevidno. Rovnako akosi nevidno zmeny z prospešnej činnosti CPPPaP a inkluzivnych tímov. Celý tento idiokraticky štát je jedna veľká potemkinova dedina založená na rodinkárstve.
Prečo by sa niekde pchali, keď peniaze dostanú aj bez roboty. A čo je "proti Slovensku"? Podľa mňa je proti Slovensku opakovane voliť ľudí, ktorí roky zveľaďujú svoje majetky a štát riadia do dlhov.
Neviem, čo vlastne táto nová vláda urobila pre zlepšenie života bežného občana?
Druhá vec, koľko Slovákov chce pracovať v poľnohospodárstve a v potravinárstve?
Odporúčame