Áno, má pravdu, ďakujeme Pani Prezidentka.
Áno, má pravdu, ďakujeme Pani Prezidentka.
Nuž, ale "pronárodná" veda má svoj vlastný pohľad na svet. Mein Kampf som čítal. Treba čítať s porozumením.
Počkaj a ráta sa aj alternatívna angličtina, alternatívna francúzština a alternatívna história? Šach mat.
A veď to mali v programe, plnia program. Zlepšujú NAŠIM sociálny status.
Fíha, plánov je tuším viac ako doktorov. Len sa čudujem načo vláda odborníkov, ktorá nás vedie k blahobytu, ide obmedzovať zhromaždenia a prideľovať si ochranku.
Šutaj proti Eštókovi.
Migy servisovane moskaľmi v havarijnom stave by boli v konflikte s Ruskom veľmi dôležité.
A za papalášom bude chodiť ochranka, ktorá obeť ešte poriadne zmláti, za obťažovanie pána veľkomožného.
Slovensko je čím ďalej viac zaburanené.
Tuším aj o tebe hovoril onehdá Janko Slota.
Pretože jej volič robí v pracovnom čase to isté. Ak vôbec niekde pracuje.
Fíha, to je geroj :) Nikto ma sponzorovať nechce, ale títo nech sa mi ani neozývajú :)
"Očkovacia látka je určená pre tých, ktorí sú najviac vystavení potenciálnym prenosom vtáčej chrípky z vtákov alebo zvierat na ľudí (zoonóza). Sú medzi nimi pracovníci v oblasti chovu hydiny a veterinárni lekári." Ten čo číta s porozumením má dnes voľno?
Nezáviď, akcie Pfizeru si môžeš nakúpiť aj ty.
Ak myslíš "domácou politikou" klanový systém prospechárov, tak tí veľmi spokojní neboli. A veď už vydrž, čochvíľa bude mať všetko pod palcom ssd.
Ty si vzorom slušnej konštruktívnej debaty. Máš už vôbec 18 rokov?
To video je tam načo? Čo tak dať tam záznam zo štartu Lajky, misia Sputnik 2? Patrí k nehode, nepatrí k nehode? Má čitateľa manipulovať? K veci. Slovenský národný postup vyšetrovania je: 1. Kto bol účastníkom? 2. Kto je "dôležitejší" papaláš? (straník, miestny "podnikateľ"... príbuzný, spolužiak, milenka.. .) 3. Následne je možné primerane konať. V tomto prípade je to jasné, Jožo postupoval správne. Mrkol do spätného a bolo mu jasné. Zlatý človek. A vôbec, nadpis by mal znieť, útok na otca ministra. NAKA musí konať a aspoň 2 tlačovky Šutaja. Už aby tá nemocnica pre papalášov stála a všetkým doživotne ochranku.
A čo vravel Pelegrini o kandidatúre na prezidenta?
Toto je fungujúci systém? Vážne? Keď záchranka opakovane vozí feťákov? Keď na izbe v nemocnici, vedľa človeka, čo celý život pracuje a platí, leží povaľač? Často neumytý, hlučný... Keď si pred operáciou musíš schovať veci, aby ti ich neukradli? Som za systém bežného poistenia štandard, nadštandard a neplatiči minimum. Zneužívanie systému a nedodržiavanie pravidiel, vyššia poistka. A mimochodom, rozdiely už sú nie je nemocnica ako nemocnica.
Rád by som videl čísla, koľko bežný Slovák minie na chľast a cigarety, koľko u zubára. 450 000 alkoholikov tu chováme.
Odporúčame