V politike sa to osvedčilo. Berú balíky peňazí, jeden má zlaté mince po šuplíkoch, druhý hotovosť v ruksaku alebo v alobale, tretí kúpi pár domčekov v horách a na riviére.... zlaté tehly, ženské... A keď ostane pár omrviniek na dôchodky a "zadarmo" úplatky voličom populistov.


