Na kovid stačí plácačka na muchy, ale taja nám to. Vždy po návrate domov sa treba poriadne poprezerať a keď vírus zbadáte poriadne ho švacnúť po hlave. Pravda, pripučiť sa dá aj krabičkou ivermektinu, je to účinný spôsob.
Na kovid stačí plácačka na muchy, ale taja nám to. Vždy po návrate domov sa treba poriadne poprezerať a keď vírus zbadáte poriadne ho švacnúť po hlave. Pravda, pripučiť sa dá aj krabičkou ivermektinu, je to účinný spôsob.
Už za Plavčana zistili, že do Fínska je pekný výlet. Ak niečo navrhujú naši učitelia, majú to vo vláde a na ministerstve školstva na háku. Posilniť práva učiteľa, zabezpečiť demokratizaciu školstva, zjednodušiť vzdelávací proces a legislatívu, odbúrať papiere, zaviesť inštitút, ktorý bude reálne skúmať bossingu zo strany zamestnávateľa a vedenia. Na niektorých školách by pomohli preventívne kontroly inšpektorátu práce, podvody s priepustkami, dohodami o vykonaní práce a s náhradným voľnom sú v školstve bežné.
V prvom rade, ak má učiteľ zodpovednosť za život a zdravie žiaka, musí mať aj nejaké práva.
Veď už je to vyriešené Heger pokračuje vo výletoch do Fínska a učitelia urobia zázrak. Cestovka ministerstva školstva zahájená smerom a SNS úspešne pokračuje.
Keby nebolo školstvo plné žien, keby učitelia neboli oplašení, tak by vedeli, že musia len učiť v dôstojných podmienkach. Nič iné.
V nadpise chýba Kde bolo, tam bolo.
Na ta3 Baška, Grohling a Vašečka. Tradične verchuška mudruje, táraniny mimo praxe. Psychológovia sú škole prd platní. Často z prednášok vyhadzujú práve problémové typy žiakov, lebo ich v skupine nezvládnu. Zato učiteľom pošlú kopu papierov, čo má učiteľ robiť. Školstvo je na tom podobne ako zdravotníctvo, v kolapse.
Miesto "inklúzie", treba zaviesť systém pokút pre zákonných zástupcov, ktorí so školou nespolupracujú. K tomu začať odoberať deti z rodín, kde sa zanedbáva starostlivosť a ohrozuje mravná výchova.
To si myslíš, že by Merck pustil šancu na kšeft keby to fungovalo?
Z dôvodu?
A ako? Stihli ich zase skôr zapáliť špakom?
§ 178
Vodič, ktorý po dopravnej nehode, na ktorej mal účasť, neposkytne osobe, ktorá pri nehode utrpela ujmu na zdraví, potrebnú pomoc, hoci tak môže urobiť bez nebezpečenstva pre seba alebo iného, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
Keď už nič iné.
Pravda, bojujú proti vlastnej chudobe.
Oveľa viac ako ktoré? Keď platiť, tak všetky školy. Bolo by zaujímavé, keby si ľudia museli platiť všetky služby štátu z vlastného vrecka. Niektorí by boli prekvapení.
Veď toto robia pred voľbami tí, čo práve vládnu bežne. Či ak je niekto primátor a rozdáva eurá je to iné?
Až na to, že nezabezpečil, že keď už na škole sú, nech robia to čo majú. Nehovoriac o tom, že kvalifikácia asistentov býva často sporná, niekedy je kvalifikáciou to, že treba po známosti zamestnať niekoho známeho.
Až na to, že systém psychológov a asistentov nemá kontrolu. Bežne asistent aj školský psychológ robia inú prácu. Stretol som sa aj s tým, že ich vedenie ich využívania na sekretárky. Asistentov dokonca nechá za seba učiť, pričom zástupca ani nie je na hodine. Systém práce cppap môže byť často potemkino. Diagnózy na základe požiadavky rodičov, posudky CTRL c CTRL v, aj s rovnakými chybami. Sú školy, kde žiaci s najväčšími poruchami správania nejakým zázrakom nemajú odporúčanie z cpppap na asistenta. Čiže veľa závisí od vedenia školy a zriaďovateľa, čo má často od dokonalosti ďaleko. V školách všeobecne chýba spätná väzba na hodnotenie riadiacich i pedagogických zamestnancov. Zvlášť vedenia škôl môžu bez trestu stvárať psie kusy.
Jednoznačne, most na Krym je akcia ruských tajných.
Odporúčame