Zase by si deportoval?
„Cítim sa, akoby som sa vrátila z pekla,“ Putinova soldateska prenasleduje vlasny narod......
a bude vladnut proletariat a ECB to bude financovat :-))))
Sudruhovia,cena ropy este neni na dne, bude este lepsie a lacnesie:-)))
Dufam ze ty si uz zapalil ........alebo len kecas do vetra?
Ked dostanu €urace tak ich to rychlo prejde:-)))))
Dvaja Východniari sa stretli po Vianociach v práci :
„Ta co ci priňesol Ježiško, jaki podarunek?“
„Budzeš kukac! Hybaj ku oblaku … vidziš to nove bé-em-vé?“
„Hééj, bárs šumne…“
„Ta takej farby ceplaki!“
Vujadin Popović.Ljubisa Beara,Drago Nikolić....najdi za co a kolko dostali.....
Za Srebrenicu uz odsudili niekolko zlocincov a dvaja hlavny zlocinci Radic a Karadzic este cakaju na rozsudok.......
Farár je o soba, ktorej všetci hovoria "otče", len jeho vlastné deti obyčajne používajú slovo "strýko"
Tak to tu tedy ještě opravdu nebylo.
Před nedávnem jsem s překvapením sledovala, jak si jeden velice opálený mladík vzal z regálu u LIDLA do vozíku asi 30 lahví piva. Místo pokladny zamířil k vracečce, která je přímo v prodejně. Tam zdatně vyndával plné pivní lahve z košíku, a dával je do vracečky. Ta mu lahve přijala, a vyplivla lístek s 90,- Kč. Mladík nelenil, otočil se a udělal toto ještě 2x.
S údivem jsem sledovala, jak počítá, že dostane za vrácené lahve s pivem asi 270,- Kč.
Zamířil k pokladně, a nechal si peníze vyplatit. Pokladní si lístky z vracečky vzala, peníze dala cikánskému spoluobčanovi, a všichni byli spokojení. Pak že se ekonomika nebude točit.
A my pitomci chodíme do práce ....n
Pockame ked nejaka Cessna pristane na Cervenom namesti v Moskve :-)))))
Co tam po rubli, hlavne ze pred Kremlom bude pochodovat Putinova armada raz do mesiaca :-))))
Myslis ze sa bude cumlat z Ficom ako Husak z Breznevom:-))))
Vladule, to sa ti zije ako prasa v zite v Bronxu a nadava na Slovenskeho prezidenta :-)))Posli nieco aj sudruzke ulienke aby jej nepraskla zlcnica :-)))
V Kosove tlacia Dollare, na Slovensku ich peru a v Madarsku ich zehlia :-)))))) Aby mal sudruh Vladule v Bronxu spokojny zivot:-))))
Odporúčame