Ved prave, preto sa mame tak dobre :-))))))))))))Ausländri pracuju a mi Nemci sedime v kresle a bafkame cigarku :-)))) Bodaj by to tak bolo.... Tak nech si Slovaci pustia na Slovensko Turkov, Juhoslovanov, Arabov, Španielov, Portugalcov, ľudí z Južnej Ameriky, Vietnamcov a uvidis ako sa vzdelany Slovaci budu mat dobre :-)))

