ten rusky Hummer od Putina za Ruble:-)))))
Sudruh sorbon,Putin ma dvojnika ako ty na debate:-)))))))))))))))
"Tendenčná správa" na vsetko mas vyhovorku:-)))))))))))))))))))))))))
abraxas,skus spekulovat ako to tvrdi Carevic a kup za vsetky tvoje € Ruble a do 2 rokoch budes "gemachte Mann"?:-))))
Zer kravske h o v n o miliardy much sa nemoze mylit:-)))))))
Uz sa ozval ale ako vzdy" spekulanti a zapad maju vinu na pade Rubla" nuz do kedy ho este muzici budu pocuvat:-)))
Gospodin Putin kedy odstupite?Drzite sa u moci, do kedy?Paroli ze za vseko mozu spekulanti, USA a zapad este zaberaju ale ako dlho?Rusko potrebuje nove vedenie a ziadne betonove hlavy ako Putin,Laurov a spol.....
uverili kapitalizmu,uverili komunizmu:-))) a stale hladaju vinnika ktoreho by poslali na Sibir....bude to Medvedev?
Anti ty si studoval psychologiu, alebo? Treba si najst nepriatela (spekulantov) a potom najst tu stranu (jabloko) a problem Rubla je vyrieseny :-)))
Odporúčame