Sudruh Rastislav13 dakujem za info ale z praxi viem ze tam kde su alebo boli USA je vzdy prosperita a dobro vid.BRD a kde bola Ruska bagandza v DDR...posudte sami:-)))
Sudruh Rastislav13 dakujem za info ale z praxi viem ze tam kde su alebo boli USA je vzdy prosperita a dobro vid.BRD a kde bola Ruska bagandza v DDR...posudte sami:-)))
Neviem ako vy priatelia ale mne je NATO blizsie a istejsie ako Putinovy turisti na Ukraine.....
Príbeh roka 2014: Máme Putina. Len ho niet kde vystaviť :-))))
Ja sa vzdy priklanam k rozumnym nazorom :-))) Snad chces zapriet stranu co si volil?
Sudruhovia tu to mate cierne na bielom od Slovenskej vlady.....Putin je agresor a hrozba pre Slovensko a EU.
zacala sichta? alebo robis prescasy:-)))
Hlavny propagandista sa zobudil :-))) abri to si sam vygooglil alebo ti pomahal farizej z Bronxu. :-)))
Pengi vsak ja mu doprajem nech je aj Carovic:-)))
Vladule, ty stari sionista pozdravuj Alenku :-)))
Nech zije ale na svojom a zo svojho!
Ruski fasisti to je to najhorsie co sa Ukraine mohlo stat....
Vladule ale no,8 rocnu......ze sa nehanbis
abri uz si zkontroloval ci Novalny nema aspon sionisticku susedu ? :-)))
Odporúčame