Prednasam len za €urace.......skus "Mullah Mohammed Omar"..
Prednasam len za €urace.......skus "Mullah Mohammed Omar"..
Ale ano,Putin ma peknu priatelku a dobre vysoke konto v Schweiz:-))))
Skus si prestudovat historiu o Talibanu!
Nemci mali Erharda a Slovaci Meciara.....
OK. Ja som reagoval na bojanovica a jeho narazku na Dzurindu.....
10. január 1995
Vláda V. Mečiara prijala programové vyhlásenie, v ktorom uvádza, že „základný smer bezpečnostnej orientácie Slovenskej republiky predstavuje úsilie o získanie členstva v Severoatlantickej aliancii“.
Dostal si iny pocit?
10. január 1995
Vláda V. Mečiara prijala programové vyhlásenie, v ktorom uvádza, že „základný smer bezpečnostnej orientácie Slovenskej republiky predstavuje úsilie o získanie členstva v Severoatlantickej aliancii“.
9. február 1994
Premiér Vladimír Mečiar v bruselskom sídle NATO podpísal rámcový politický dokument o pristúpení SR k projektu Partnerstvo pre mier (PfP). PfP vzniklo ako program praktickej bilaterálnej spolupráce medzi jednotlivými partnerskými krajinami a NATO, ktorý mal partnerom umožniť samostatne si určiť a rozvíjať na mieru šité priority spolupráce.
Ach jaj,tych lumpov bolo za sociku neurekom... a Tonda bol ten prvy:-))
Havel nemal žiadne kompetencie niečo zrušit!!!!Považie sa prispôsobilo trhovej ekonomike celkom dobre a v porovnaní s východným Slovenskom iste nepatrí medzi najproblémovejšie regióny.
Najviac obetí mala Červená armáda, žiaľ, presné údaje nemáme. V Česko-Slovensku to bolo 144 000 padlých, z toho asi dve tretiny na Slovensku. Rumunská odborná literatúra uvádza straty rumunských vojsk u nás počtom 86 000.
Na Slovensku sa zbrane stále vyrábajú, aj keď nie v pôvodných objemoch. Ak po nich bude dopyt, nech sa vyrábajú aj naďalej. Lenže nie tak, že ich budú dotovať slovenskí daňoví poplatníci, pretože kupci nebudú platiť.....
V 70. rokoch prichádzali ešte platby za naše zbrane bez problémov. Stroj sa začal zasekávať v 80. rokoch. Obchod so zbraňami mal vtedy na starosti štátny podnik s názvom OMNIPOL (v ČR existuje dodnes). Keďže zákazníci neboli solventní a peniaze neprichádzali, OMNIPOL im prvé roky dával úvery na kúpu našich vlastných zbraní. Bolo to akoby ste prišli do obchodu a nákup by išiel na účet podniku.
Lenže zbrane nie sú lacný špás a nikto nemá bezodnú pokladnicu. A tak OMNIPOL vystriedala vláda ČSSR, ktorá do polovice 80. rokov úverovala záujemcov o kúpu našich zbraní. Inými slovami, zbrojná výroba a zamestnanosť v Martine, Dubnici a ďalších zbrojovkách bola dotovaná všetkými občanmi Československa. V podstate sme platili rozvojovým krajinám, aby sa mohli medzi sebou zabíjať a sami sme z toho nič nemali.
ČA nás oslobodila od fašistov ako Tiso a HG.....Po boku Červenej armády za oslobodenie Slovenska bojovali dve vševojskové rumunské armády a 1. česko-slovenský armádny zbor.....
Chcel si napisat prekadrovany a co vedeli najhlasnejsie tlieskat na schvodzach KSS a nie najschopnejsi.-)))
Seat a poistovne?:-)))zabudol si nieco napisat o poisteni:-))))
Odporúčame