Ach jaj, "Bezplatné zdravotníctvo" to co je za blud:-))
Ach jaj, "Bezplatné zdravotníctvo" to co je za blud:-))
Povinnými členmi sú všetky banky pôsobiace na federálnej úrovni. Tie musia držať akcie niektorej z dvanástich Federálnych rezervných bánk. Musia si povinne upísať v prislúchajúcej Federálnej rezervnej banke hodnotu, ktorá sa rovná šiestim percentám ich vlastného kapitálu. Ak pôsobia komerčné banky len na štátnej úrovni, tak sa členom Federálneho rezervného systému môžu stať až, keď splnia určené podmienky, ako napríklad kapitálovú primeranosť. Členská banka musí držať presne určený počet akcií a tie nie sú obchodovateľné ani prevoditeľné na inú osobu alebo inštitúciu. Výhodami členstva je povinná každoročná dividenda, možnosť čerpať diskontné úvery a možnosť voliť členov Rady riaditeľov. Nevýhodou členstva sú tvrdšie bankové regulácie a povinné poistenie u Federálnej depozitnej poisťovacej spoločnosti.
Návrh Zákona o federálnych rezervách (Federal Reserve Act) vypracovala Národná menová komisia (National Monetary Commission). Tá po dlhých rokovaniach schválila model fungovania inštitúcie Federálneho rezervného systému. Princípmi vytvorenia tohto modelu boli: nedôvera v centralizovanú moc a odpor k vytváraniu nových vládnych inštitúcií. Model federálneho rezervného systému obsahoval vytvorenie regionálneho systému centrálnych bánk, ktorý by kontroloval podnikateľský sektor a federálna vláda. Súčasťami regionálneho systému centrálnych bánk boli tieto federálne rezervné banky: New York, Atlanta, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Kansas City, Minneapolis, Philadelphia, Richmond, San Francisco, St. Louis.
Seat,Seat a Ty nam tu places o zlodejoch.-))))
Seat,kto rozhoduje co je dobro a co je zlo??
Manzel!!:-)) ma lacnu pracovnu silu:-)))
Vladule aj ty si dostal omilostenie za opustenie republiky:-))))
Seat,"Kazdy si je svojim stastim kovacom" Keby bol tento svet perfektny tak nepotrebujeme zakony,sudy,advokatov,sudcov,investorov,EU........ ... Nie vsetko co je dobre pre spolocnost je dobre pre jedinca aj opacne...
Netreba bojovat vyhra vzdy zdravy rozum:-))))
Zaujimave priklady:-)))Kradnutie:-)))Myslis ze vsetci Slovaci len kradnu?
Snad nechces aby kazda predavacka na svete mala tu istu odmenu?
Simon vies kolko zaraba predavacka v Nemecku ? Baden-Württemberg 400€ 1.343€
Bayern 400€ 1.474€
Berlin 600€ 1.269€
Brandenburg 488€ 1.201€
Bremen 470€ 1.340€
Hamburg 540€ 1.446€ .
Hessen 250€ 1.306€
Mecklenburg-Vorpommern 400€ 1.008€
Presne si to popisal+++ Philipp Holzmann s krachoval na neschopnosti Managements pre zle investicie...
Odporúčame