Ja som malokapitalista ale srdcom som socialista :-))))))))
Ja som malokapitalista ale srdcom som socialista :-))))))))
tak,tak sudruh abraxas, hlavne s komancami vybabrali:-))))
branko a co, Arafata si uz stretol? Alebo este cakas na 77 pannien :-)))))
Uz si stretol Arafata? :-))))Alebo cakas ze stane z mrtvych :-))))))
Tak,tak Vladule, treba citat Rodong Sinmun tam pisu vzdy pravdu:-)))))
Ministerstvo na Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübe rtragungsgesetz :-)))
To su vsetko vyhovorky,urcite EU musi kontrolovat ale palit urody je prehnane(jedine ze by si pestoval drogy).
Tak preco places? Mas raj na Slovensku,paradajky a zemiaky chutia po slovensky a co ta po EU.......
Lado ty si priemerny Slovak, kapitalista je ten co ma tri Kie a Trabanta v garazi :-)))))
Jezis maria, to by musel makat a je prenho lepsie na vsetko nadavat a kritizovat.....Niektori na Slovensku maju zvlastnu profesiu "ako to neurobit".....
Odporúčame