Blbost, Havel ako prezident nemal tu pravomoc nieco zlikvidovat!!!
Blbost, Havel ako prezident nemal tu pravomoc nieco zlikvidovat!!!
Hladaj chybu u seba a nie v demokracii :-))))
Myslel aj teba "Ale nadávajú zbytočne, pretože je to zrkadlo ich tváre, obraz spoločnosti,“
a v ktorej krcme si bol ked boli rozkrádačky dohodnuté západom,dosadili Vaška Láhev,usmrtili Dubčeka a vrhli sa na nás. Zadlžili a sprivatizovali republiku. Mimochodom,Gál ma pravdu „Fakt je ten, že máme demokraciu, ale fakt je aj ten, že výsledkom tej demokracie je napríklad aj parlament a prezident, na ktorého ľudia nadávajú. Ale nadávajú zbytočne, pretože je to zrkadlo ich tváre, obraz spoločnosti,“
AD tiez nedopustil, aby nas okupovali od 68? A ked dostal povolenie odcestovat do Bologne tak mal strach ze ho nepustia naspät a o rozpadu spolocneho statu by nemal uplne ziadny vplyv......Takze AD nebol nadejou ani garantom. AD hviezda zacala 68 a skoncila 68.......
To mas pravdu,Havel dostal luzernu a poslal komancov do prd ~eli:-))))
Ach jaj, tolko nenavisti a nadavok,Sudruzky a Sudruhovia:-)))A ze vraj sme mierumilovny narod.-))
To neviem.-))) Ale cast z predaja Lucerny dal na charitu a z restu si pozival az do smrti....
Odporúčame