Patris k tej mensine ako historik2?:-)))Alebo podporujes zbabelych muhamedanov?
Patris k tej mensine ako historik2?:-)))Alebo podporujes zbabelych muhamedanov?
Nuz,ked si to po sebe precitas tak za vsetkym stoji Putin:-)))) Preto sa nechal rozviest :-)))Jeho ex mala spojenie z Islamskom Džihádu v Cecenii a jeho nova laska je podporovatelka Moslimské bratstva ktore ovlada Izraelsky Mossad:-)))))))))))))))))))))))) Na zdarovie Woteriim
Preco demokratom? Dajme tie peniaze penzistom/kam co pracovali v totalite cely zivot a teraz maju 300 / 400 € mesacne.
netreba sa nicoho bat, mame dobreho premiera. keby vladli Iwett s Krsztitelom, to by som pri tom pohlade dostal strach aj ja...
abraxas abraxas
1604471
netreba sa nicoho bat, mame dobreho premiera. keby vladli Iwett s Krsztitelom, to by som pri tom pohlade dostal strach aj ja...
abraxas abraxas
1604471
Vyhovoriek mame kazdy vela! Bud to boli takzvany odbornici ako moj sused co presedel pracovny cas v "kulturnom dome"a vzdy vsetko vedel lepsie....
Nie vsetko co je dovezene je lacnejsie-Chce to trochu vlastnu iniciativu a chut do prace.A okrem toho sa daju vyuzit aj EU dotacie.
Nuz,Adam ja mam take fotky z roku 1988/9 a este smutnejsie.Tu nejde o system ale o ludi ako sa o svoj alebo spolocny majetok staraju.
Je zaujimave ze GB,Franzuzko,USA,Nemecko,Rusko aj Vatikan Tisa opisuju ako kolaboratera,zlocinca a Hitlerovho poskoka a tu sa niektori snazia s Tisa urobit zachrancu Slovenskeho naroda.
Tiso bol by mohol
dosiahnut zmenu pri riešení židovskej otázky, keby bol osobne navštívil Hitlera. Bol predsa
u Hitlera oblúbenou osobou.“ Na otázku, ci by odmietnutie deportácií znamenalo katastrofu
pre Slovenský štát odpovedal takto: „Myslím, že vtedy v roku 1942 nie.“ Táto jeho odpoved
je v súlade s tou skutocnostou, že Nemecku z propagacných dôvodov záležalo na tom, aby
Slovenský štát existoval ako výkladná skrina.
Odporúčame