Strrkáč nie si nehodná o nič viac ako fanatickí veriaci. Ja som sa s kresťanstvom rozišiel už dávno a tiež si myslím, že kresťanstvo v dnešnej podobe je tu len preto, aby odvádzalo svoje ovečky od skutočného záujmu o duchovno. Autor je však Jehovista a s nimi sa diskutovať nedá, oni si len idú svoju pesničku stále dokola. Oni nevidia tú strašnú pýchu, ktorá z nich sála(len to čo oni sami veria je pravda a všetko ostatné je lož a od Satana).


