Západ opakuje svoju snahu zničiť Rusko každých približne 100 rokov. Tentokrát Rusi nečakali a zaútočili prví, viac menej nemali na výber. Predstavte si, že Putin by neurobil nič, len by sa díval ako Ukrajina vytvára svoju atómovú bombu, vstupuje do NATO, vyrobí si nejaký ten vírus šitý na mieru Slovanskej genetike a terorizuje rusko jazyčné obyvateľstvo na východe Ukrajiny. Myslíte, že tým by to skončilo? Skúste nad tým trochu pouvažovať...

