Obyčajná propaganda, ja som zažil socík a viem to posúdiť. Pod Rusmi nám bolo inak, ale vyhlásiť, že to bolo horšie ako teraz si netrúfnem. Pre Slovensko život pod Rusmi nebolo ani zďaleka najhoršie obdobie v jeho histórii, skôr naopak. Za prvej republiky tu bolo vysťahovalectvo, za socíka mal každý prácu, vybudoval sa priemysel... Tento režim stále v mnohom žije z toho čo sa vtedy vybudovalo - nemocnice, cesty...


