Hmmm a na takúto činnosť potrebujeme nadzvukové stíhačky hej?????
Hmmm a na takúto činnosť potrebujeme nadzvukové stíhačky hej?????
No keď už budeme mať stíhačky.....,,šikla" by sa aj lietadlová loď...či? D:)
Spomenie si niekto s vás ,koľko ,,bojových vzletov" mali naše stíhačky za posledných 25 rokov???Ak ma pamäť neklame tak 2 . V prvom prípade sprevádzali tuším len z Frankfurtu do Ankary,ktorý neodpovedal stredisku letového provozu (technické problémy) a druhý bol Poliak,ktorý zablúdil z malým lietadlom..Takáto ,,bojová" činnosť našich stíhačiek za 1,6 miliardy sa mi zdá trocha ...drahý špás...nemyslíte?
Ale prečo hneď tú najdrahšiu.....
tie ,,šroty" by ,,prehnali šunky" nejednej F-šestnástke
Slovensko má tooooooľko peňazí,že si môže dovoliť rozhadzovať.Hlavne ,že toaletný papier do nemocníc si musíme kupovať sami
Ja som ,,priotrávený" kalerábom,ktoré sa nám tu snažia tlačiť do hláv.Príspevky ,kategórie vyliečenia z otravy novičokom,by ste mali dávať do rubriky ,,Zázraky" a posielať ich do Katolíckych novín........
Ešteže existuje v automobile niečo ,ako prevodovka.Písal som niečo o otáčkach za minútu.Takže pri rovnakých otáčkach (pri 80 km/h) štvrtý rychlostný stupeň a pri 120 km /h piaty poprípade šiesty sa skráti len doba za ktorú vozidlo prejde vzdialenosť.Otáčky = spotreba zostávajú rovnaké
Ak by Porošenko nesľúbil západným biznismenom,že si môžu Ukrajinu rozobrať ,ako kocky z LEGA .Politici E,U by sa vyjadrovali úplne inak
zelení by si mali zopakovať matematiku 6 ročníka základnej školy: Mohli by vypočítať jednoduchý príklad.Ak prejde vozidlo z bodu A do bodu Bé rýchlosťou 120 km za hodinu,Pri rýchlosti 80 km prejde túto vzdialenosť za hodinu a dvadsať minút. Pri 3000 otáčkach /min .........Hádajte milovníci ,,zdravého ovzdušia" pri ktorej rýchlosti vyprodukuje motor viac CO 2 ??????
Best of army USA sa roky trápi v Afganistane a............nič
Zvláštne je ,že za socializmu som často chodieval na festivaly ,ako Porta,Východná,Terchová ,či na koncerty známych skupín.Olympic,Elán .Nehľadiac na to či sa niekomu tieto žánre páčia,alebo nie,jedno mali spoločné.Nikde ani náznak nejakej politickej propagandy (a komunisti boli propagandou povestní).Hudobný festival sa má venovať hudbe,politické mítingy politike.To len aby sa vedelo,kto sa má chuť iba baviť a kto počúvať propagandu.Je smutné,že niektorí jedinci zneužívajú ,každé väčšie zhromaždenie ľudí na svoju propagandu
Pán Kiska .Súhlasím s vami.Treba do politiky dostať slušných čestných a schopných ľudí.Takže dúfam,že s politiky čo najskôr odídete a prenecháte miesto ľudom,ktorých ste spomenul
Shark.Mám na teba jednu otázku.Akých ľudí si predstavuješ pod pojmom Sýrska opozícia?
No mne sa raz ZDALO,že som vyhral LOTTO.......Vôbec som s toho nebol....znepokojený D:)
KTO je vlastne znepokojený,faktom,že onedlho skončí vojna???????
Odporúčame