Snažíš sa provokovať????
No u nás sa už ani neprotestuje. 65 zatiaľ...V roku 2030 koľko????
A v čom vás máme akože presvedčiť (aj keď sa o to nik nesnaží) Zoberte si pane Mapy z roku 1850 a pozrite sa ktoré národy,aké územia obývali. Dnes je všetko inak.Takže ak už ste vrchovato objektívny (ako sa prezentujete ) ,skúste porovnať ktoré štáty si aké územia podmanili a aké národnosti tam dnes žijú
Krym bol pričlenený k Rusku vojenskou silou? A prosím kto tam bojoval?
Tak,ako sa rozhodli západní,,demokrati" cez mimovládky že si zoberú Ukrajinu,tak sa rozhodli Rusi ,že si zoberú späť Krym.Niet čo riešiť.
Inak .....Už si prenasledoval nejaké auto,ak si šiel pred ním????????,....D:)
Takto...Možnosť použitia pásov s hrotmi sa používa,ak je možné predpokladať kadiaľ unikajúce vozidlo pôjde.Pokiaľ hliadke vozidlo nezastaví,musí požiadať inú hliadku aby pásy na cestu natiahla (čo trvá viac ,ako minútu) a teraz porozmýšľaj.V meste zo stovkami odbočiek,desiatkami križovatiek .....Dá sa to??????
Zaax prosím ťa ....Vieš koľko trvá,kým sa cez cestu natiahnú takéto pásy?
Ak sú hlavnými ,,vyšetrovateľmi" Mayová ,Macron ,Angela a celý zbor Rusofóbov ,ani sa im nečudujem
Pusť to teda do éteru......nech sa poučíme
Otázka....Ako ich natiahne na cestu hliadka,ktorá sa nachádza ZA prenasledovaným vozidlom??????
Samozrejme ,že pravidelným výcvikom sa dá zvýšiť počet úspešných zásahov na pohyblivý cieľ.Ibaže za ,,výcvik" sa nepovažuje povinná streľba 12 ks.nábojov na terč raz ročne.(to je tak dobré na to,aby policajt nezabudol,ako sa z pištole vyťahuje zásobník)
Vždy je lepšie,keď sa ,,svaly" ukazujú,ako keby sa mali ....použiť
Zaax a ako by si unikajúceho vodiča prinútil zastaviť? Za A) poslať mu SMS
za Bé) prenasledovať ho tak dlho,až mu dôjde benzín,či nafta za Cé) Nebrániť mu v slobodnom pohybe a otočiť sa na druhú stranu......
Puužite služobnej zbrane ,pri takýchto akciách schvaľujem...Len ministerstvo vnútra by malo zintenzívniť výcvik streľby na pohyblivé terče.Počet uspešných zásahov na pneumatiky je totiž žalostný
Oóóó v ,,kolíske demokracie" existujú nepovolené demonštrácie?Čo nato anal ytici.....Radšej si počkáte na tie Ruské ...že?
mne nanič,ale stoik sa tu snaží ,,poraziť" Rusko...D:)
Ale treze....Projekt tzv.,,Vesmírnych vojen" je starý minimálne 30 rokov.Dokonca existuje aj nejaká zmluva o zákaze zbraní vo vesmíre. (a ktorú pravdepodobne nikto nedodržuje) Už pred 15 rokmi vyhlásil prof.Hendersson ....Nikto s nás nevie ,čo nám lieta nad hlavami......
Hlavne ak nepíše ako chcú....,,slušni" čitateľia tohoto denníka
Odporúčame