Sorosovým poslaním je dosadiť liberálno,,demokratické" vlády v všetkých štátoch Európy.Vytvorením tohoto totalitného bloku môže pokojne presadzovať NWO.Dá sa do dvoma spôsobmi .Financovaním mimovládok,médií,a aktivistov,ktorý budú presviedčať bežných ľudí ,že len oni sú tí najlepší,alebo jednoducho prevratom

