Neviem o tom ,že sa chystá Fico niekam kandidovať.Keď už sa bavíme o tých zaujimavostiach ,ktorý zo súčasných politikov diskreditovaný nie je?
Neviem o tom ,že sa chystá Fico niekam kandidovať.Keď už sa bavíme o tých zaujimavostiach ,ktorý zo súčasných politikov diskreditovaný nie je?
Vyhrať prezidentské voľby ,by pán Kiska už nedal.Je dostatočne zdiskreditovaný na to aby bol do tejto funkcie zvoleny. (Kauz okolo neho je viac než dosť) Takže sa treba pridať tam,odkiaľ ,,vietor fúka" Slušné Slovensko sa nám transformuje na politickú stranu.Tam by mohol uspieť
Ak ich uvidíš v praktickej akcií,bude to posledné,čo uvidíš.....
A BILDERBERG je sväz ,,záhradkárov"....
Bojové otravné látky sú preto otravné,aby nepriateľa OTRÁVILI a nie,aby po 3 tabletkách Celaskónu šiel pokojne domov
Neviem,koľko by mi musel zamestnávateľ platiť,aby som dokázal napísať takéto somariny,...(asi veľa)
Nuž,človek ktorý vystrčí nos raz za Uherský rok z Bruselu musí byť prekvapený čo sa deje na Slovensku
Len to zhrniem...Američania žijú svoj ,,sen" na ,,sekeru" teda na dlh,ktorý NIKDY nebudú môcť splatiť.Ak by ratingové agentúry nesídlili v USA a neboli Americké a ak by boli dokonca objektívne (to by som chcel asi už veľa) NIKDY by nemohli tomuto štátu udeliť AAA
Nikto ma nebude nútiť ísť do Chorvátska cez Rakúsko len preto aby som tomuto štátu platil poplatky za diaľnicu.Nikto nemôže Rusov nútiť aby predávali Nemcom plyn prepravovaný cez Ukrajinu.Toto amíci preháňajú.
Meniť názory a prevracať kabáty sú dve rozdielne veci...pán prezident
Na to sa opýtaj Britského hovorcu ministerstva obrany.
:D:),,Elektro diesle má možno vo výzbroji Argentína a KĽDR ,ale nie Rusi.Vieš si predstaviť,že by sa niekto plavil cez Atlantik zo,,šnorchľom" D:)Shark....prosím ťa.Až niečo napíšeš..pouvažuj nad tým
V roku 2012 sa vyslovili Americkí ,,experti" ,že Rusko nedokáže vyrobiť adekvátnu náhradu za zničený Kursk.(nemá peniaze,ani výrobné prostriedky) A zrazu ich po oceánoch pláva 14!!! nových
Iba hlupák nemení názory......Hlavne ,ak má s toho prospech....Zapálený komunista (kandidát) Ťažký kapitalista (úžerník) majetok...a nakoniec ,,Dobrý anjel" ....úrad prezidenta
To by skúsila Ukrajina len raz.....Potom by už Ukrajina...nebola
Trianonom ju daroval Čechoslovákom,Mníchovom Hitlerovi...
NAKA vyšetruje VRAŽDU....Čo vyšetroval Galko ani Boh nevie To je prvá vec.Druhá je tá ,že Galkofón fungoval bez vedomia novinárov a odpočuval ,,živé" rozhovory. V tomto prípade daná novinárka bola k vydaniu mobilu vyzvaná (vedela o tom) amobil jej bol odobratý za účelom preverenia dát T.J kontakty čísla a pod.Za tretie .Celé vyšetrovanie je pod dozorom medzinárodného vyšetrovacieho týmu.....
neviem,ako tvoje,ale moje psa ešte....nejedli
Otázka...Koľko kultúrnych pamiatok postavili ,,demokrati" po roku 89??????
Odporúčame