Však to aj tak dopadlo 70% amnestovaných ,,politických obetí" bolo za mrežami do troch rokoch späť! Nenašiel sa nikto s ponovembrových politikov,ktorý by sa ospravedlnil obetiam ich trestných činov.Naopak boli takí,ktorí tanto,,humanny" čin obhajovali

