Reg.....Napíš prosím jeden,jediný dôvod,prečo by Rusko napadlo Poľsko.....
Reg.....Napíš prosím jeden,jediný dôvod,prečo by Rusko napadlo Poľsko.....
Fakt ,že Kyjev púšťa protiruské HOAXY je všeobecne známe.Čo je však väčší problém ,že sa zhovadili západní politici ktorí si neoverili pravdivosť tejto informácie.Kyjev im de facto ,,podrazil nohy" tým,že ukázal novinára živého a zdravého a navyše priznal ,že klamal.Britská MI-6 sa snaží v prípade ,,otrávenia" Škripaľa aspoň(bezúspešne) zatlkať,
Pri hľadaní ,,svojej pravdy" si schopný pomiešať históriu s budúcnosťou a ,,okoreniť" fikciou ,len aby ti vyšiel nejaký ten výsledok. Ak by malo Poľsko riešiť historické krivdy pozvaním cudzích armád ,musel by zákonite vynechať aj Nemecko.Malo by riešiť otvorenie otázky hraníc s Ukrajinou a Bieloruskom (nástupnícke štáty ZSSR)....Celá snaha Poľska má oveľa prozaickejší dôvod.Vždy sa schovávalo za ,,silnejšieho psa"a tým je momentálne NATO
Ja som našiel v potoku pri dome PET fľašu,ktorá priplávala zo susednej dediny....Čo teraz?
Nemci by mohli rozprávať....V roku 2010 si tiež chceli svoje vyzdvihnúť z Fort Knoxu.....a dobrovoľne-nasilu museli ,,súhlasiť" s predlžením ,,úschovy"
Jasnééé na vine je Kemeľ...D:) Ukrajinskí oligarchovia nemajú radi,ak im niekto vidí do karát.
Som zvedavý kto tu mal od rána popľúvaný monitor,pri pohľade na Putina,čo?
Tvoje klbko končí u Sorosa,My ostatní sa krajčírstvom nezaoberáme
Buzynu odrovnali tí...tvoji.Ukrajinski nacionalisti.Tak to nehádž na Rusov....
Hanbíš sa priznať,že ti Porošenko &company nasadil somársku hlavu?
Teraz už vážne. Môže potom niekto veriť ,,zaručene pravdivým" správam z Kyjeva?Nemá mať človek pochybnosti,ako to bolo z ,,dôkazmi" o zostrelení lietadla MH-17? Môžete súhlasiť o informáciach o dodržiavani Minských dohôd Ukrajinskou armádou?Nehnevajte sa vážení,ale doposiaľ som ich bral z rezervou.teraz im neverím vôbec
Nemaj obavy.Voloďa nikoho ani zavraždiť nemôže....Sam vidíš že všetci vstávajú z mrtvych...DDD:)))
Odporúčame