Pán prezident a nebolo by lepšie predchádzať strachu a obavám bežných ľudí z rozhodnutí politikov,ktoré ovplyvňujú ich životy a (narozdiel od vás) ich nemôžu zmeniť?Myslíte si ,že je hnev a rozhorčenie občanov tohoto štátu (ne)činnosťou politikov neoprávnené?Spokojný človek nemá dôvod hnevať sa,nadávať,či niekoho nenávidieť.A vy sám ste sa zaviazali,že budete konať k spokojnosti občanov tohoto štátu.Čo tak priznať si trocha spoluviny na tomto stave.

