Až ju stratí,budeš mať už bradu po kolená. Zatiaľ Putin láme rekordy v popularite
Až ju stratí,budeš mať už bradu po kolená. Zatiaľ Putin láme rekordy v popularite
To sú len tvoje zbožné priania.Rusi prežili aj horšie časy a prežili. Nebolo to tak dávno ,čo čelili ,,demokratizačným" procesom opitého Jeľcina. Toto je podľa toho ,,slabučký čajíček"
Strelkov priznal.......Kde to priznal ? na Facebookovom profile? ANO Ak chceš vytvorím aj tvoj profil a v tvojom mene môžem písať čo chcem.....Inak Putin bol prvý Ruský prezident ktorý Katyň priznal a dvakrát sa ospravedlnil Poľsku. Kennedy tiež nevedel nič o jadrových raketách v Turecku kvôli kubánsky konflikt vznikol. Jednu vec si ale vystihol. Pointu .Dôvod prečo muselo byť zostrelené civilné lietadlo.Napísal si proRuskí TERORISTI. O to Ukrajine šlo.Nazvať separatistov teroristami.A s teroristami sa nevyjednáva.Verejná mienka mala byť naklonená legalite utokov na východnú Ukrajinu
No skúsim ja s ,,rozprávkami" A.Avakova (Ukrajinský minister obrany)
Rozprávka prvá...Lietadlo zostrelili separatisti tzv.donskí kozáci. (keď sa prišlo nato,že na obsluhu BUK-u je treba školený personál s min.ročným výcvikom,prišla verzia č.2
Rozprávka druhá....Lietadlo zostrelili Ukrajinskí vojaci,ktorí prebehli k separatistom.(keď sa prišlo nato,že s BUK-om sa nedá strieľať,ako s gumipuškou a treba mať veľiteľské stanovište,kde získajú parametre výšku,rýchlosť a pod.) prišiel upgrade č3
Prišiel BUK z Ruska,Rusi mu dali parametre,,sundal" lietadlo a vrátil sa späť.(dôkaz? video ako s Hollywoodu) Aj táto verzia má trhliny...Rusko vyradilo z armády a zošrotovalo daný typ rakety už v roku 2011...
V poslednom čase sa deje na svete toľko ,,zázrakov" ,že uverím aj tomuto...DDD:)))
Na takú ,,stratu pamäti" stačí ,,návšteva" dvoch pánov v dobre padnúcich oblekoch.Vysvetlia ti,že to čo si videl,si vlastne ani ....nevidel
USA vrazili do ,,demokratickej" premeny Ukrajiny príliž mnoho dolárov,preto si nemohli dovoliť,aby sa proti tomuto procesu obrátila svetová verejná mienka.Prvým krokom bolo spochybnenie telefonátu Estónskeho prezidenta pani Aschtonovej,kto vlastne striľal do demonštrantov na Majdane. Prvá reakcia bola úplne spochybnenie nejakého telefonátu.Keď estónska stana potvrdila jeho autenticitu,zrazu bola pani Aschtonová ,,zhrozená" a (čítajte dobre) dala tento incident vyšetriť ,,hlavnému podozrivému" Dočasnej vláde A .Jaceňuka.Druhým krokom bolo presvedčiť svet ,že separatisti zostreľujú civilné lietadlá (najlepšie západne) a prideliť im štatút Teroristov. Ako je znme ,,s teroristami sa nevyjednáva"a tak by mala Ukrajinská vláda rozviazané ruky
Na tomto prípade je pár zvláštnosti
1) Rusko bolo obvinené z dodania protilietadlového systému BUK -Nik však k vyšetrovaniu neprizval ruských vojenských špecialistov
2) Telefonát udajného vodcu separatistov dôstojníkovi FSB mobilom (bez kódovania) Aj zelenáč na vojne pozná heslo ,,Pozor nepriateľ počúva"Neverím,že by túto školácku chybu urobil samotný veľiteľ separatistov
3)Tzv video ktoré zachytáva BUK prichádzajúci z Ruska a odchádzajúci bez jednej rakety.Separatisti vlastnia stovky ťažkých zbraní,zvláštne je že bol nafilmovaný práve tento jedej stroj.Navyše na území separatistov je prísne zakázane fotiť,bez príslušných povolení A
A nakoniec po 4) Prečo Ukrajina odmietla zverejniť výrobné čísla a počty svojich rakiet BUK ?Rusko,ako dodávateľ ich má...stačilo ich porovnať.Ak sú všetky potom sú Ukrajinci mimo podozrenia či????
Bohužiaľ zatajovanie takýchto informcií,nie je len doménou Švédska. Aj v Č.R či na Slovensku sú médiami zatajované,či dokonca na internete mazané videá zachycujúce našu ,,menšinu" pri páchaní kriminálnej činnosti,aby sa vraj ,,nerozdúchavali emócie"väčšinovej časti obyvateľstva.
To je úžasné,ako ty vieš predpovedať budúcnosť.......
Môže to znamenať..... môže to znamenať...
Môja manželka mi bola neverná,a mne nerastú parohy....môže to znamenať,že mám nedostatok vápnika??? :DDD)
Podľa mňa by sa nemal miešať profesný život človeka zo súkromným.Pamätám si,keď vyhodili moderátorku istej televízie,za to že na svojom účte na Faceboou zverejnila ,,pikanntné" vyjadrenie k zlodejovi,ktorý jej kradol medené odkvapy.Pýtam sa : Utrpela tým profesionalita moderátorky?Nie.Telekom,uzavrel zmluvu s osobou známou ,ako spevák. Keby to bol Kovacs železničiar,asi by tu zmluvu nedostal. A ako spevák sa nedopustil žiadného porušenie zmluvy.nehovorí sa tomuto...diskriminácia?
Nuž...ak sa cítia niektoré ženy diskriminované,že nemôžu pracovať v bani,pri vysokej peci,či používať pisoár,no nedbám....Nech si to vyskúšajú.
Pán peter a že som taký...smelý,môžem vedieť proti čomu chcete konkrétne...bojovať?
Upokojte sa slečna (pani) Nikto tu nespochybňuje spoločenské poslanie žien v tejto krajine .Pán ,,mindrák" mal na mysli biologické postavenie oboch pohlaví.O kariernom,či spoločenskom tu reč (zatiaľ) nebola
Keď ,,frojlen" Merkelová ,,otvárala náruč"......dohodla sa s nami o niečom??? ,že o tom nič neviem....
No dám ti to na inom príklade: Keď si si bral svoju ženu za manželku ,prisahal si jej vernosť,ale neprisahal si jej ,že s ňou budeš celý život súhlasiť.Keď sme vstupovali do E:U ,predstavovali sme si ekonomicky výhodný spolok 18 krajín Európy. Nikoho by ani len nenapadlo,že sa toto spoločenstvo zvrhne na politický rozmach smerom k Ruským hraniciam a de facto pokračovanie studenej vojny.Inač,aby som to upresnil.Sankcie nie sú rozhodnutím členov E.U (to je len kamufláž) Sankcie sú rozhodnutím členov NATO
Problémom je,že tu boli prv Slováci (Slovania) ako Maďari
Odporúčame