Nechápem ,prečo sa niektorí vzrušujú.Aj keby to bola pravda (čomu osobne neverím) ,čo s tým má Putin.Žoldnieri bojujú za toho ,kto im platí. (Však aj niektorí občania Ruskej federácie ,spolu s inými cudzincami) bojovali na strane IS...ALE Nie sú príslušníkmi Ruskej armády. Ak by to bola oficiálna akcia riadená Kremľom určite by ju nenechali bez leteckej podpory,alebo prinajmenšom aktivovali systémy S-400 (ktoré tam majú)

