Za psa je zodpovedný majiteľ. Šojgu,dokonca aj Putin, sú "havovia". Treba spraviť vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou? Najskôr sa Ukrajinci stanú "fašistami" (banderovcami - hlavnú triedu v Kijeve pomenovali po Banderovi. Škoda, že Bandera nebol kňaz. Klérofašizmus znie lepšie.) Potom Putin odníme Krym. Východná Ukrajina chce patriť pod Rusko. Vyvoláme vojnu, zničíme kopu starej výzbroje, pobijeme Slovanov. Potom sa čaká, kto sa pridá. "Moskviči" o nejakej vojne ani nechcú počuť. Boh je vysoko, cár ďaleko. Zrazu ani v Rusku ani v Ukrajine nikomu nevadia cintoríny na konci parkov miest, veľké ako mestá, posiate obeťami vojny v Afganistane a bojom s "Čečňom". Hlavná vec je kšeft. Kto na konci najviac zhrabne, kto zabije najviac ľudí. A tak to ide dookola. Dať im kosy na dva roky do ruky namiesto kalašnikovov. Nakřmili by veľa hoviadok, bolo by kopec mäsa a plynmi z ich prdov by mohli vykurovať mestá.

