Ad L. Maros: Pred grázlami môže ochrániť aj zatiahnutie záchrannej brzdy. Myslím, že sa to málo využíva, keďže privolaná hliadka málokedy príde so psom. A aj zákony o tom treba povysvetľovať. Čo sa týka "suplovania" štátu, nezačali s tým kotlebovci, ale zelení. Dúfam, že sa aj voči ním vyhradzujete, že by nemali suplovať štát. A čo sa týka tých " neonacistov" a výrazu "padli za našu slobodu": Teraz idú v televízii (v našej mierne moderované) seriály o prvej, tzv. Veľkej vojne.(14-18) Prvý "holokaust" bol, keď z každej dediny vybrali minimálne 20 mužov (viď pamätníky), 4 roky ich váľali v zime, blate a potom dostali povel vyjsť zo zákopu na istú smrť. Poznáte aspoň 1 meno padlého z vašej dediny? Najviac majú svedomie zaťažené tí, ktorí po skončení vraždenia najviac zbohatli na vojenských dodávkach a výrobe zbraní. Slováci to určite neboli. Okrem hesla holokaust a arizácia si treba pozrieť aj heslo sionizmus a "an nakba".

