Aj napriek tomu, že sme "netolerantní", žije u nás pol milióna Cigánov a Židov je tu tiež dosť, hoci majú vlastný štát. Na počet obyvateľov sme úctyhodne tolerantní.
Aj napriek tomu, že sme "netolerantní", žije u nás pol milióna Cigánov a Židov je tu tiež dosť, hoci majú vlastný štát. Na počet obyvateľov sme úctyhodne tolerantní.
Teda tí,čo prednášajú o kapitalizme, socializme, demokracii, komunizme majú prinajmenšom špatnú terminológiu. Niečo ako v tom žarte: Narodil som sa v Rakúsko-Uhorsku, do školy som chodil v Československu, maturoval som v Maďarsku,pracoval som v Sovietskom zväze a teraz som na penzii v Ukrajine. To ste sa toľko razy sťahovali? Nie, celý život som sa nepohol z Užhorodu. Včera som čítal toto:http://ekonomika.sme.sk/diskusie/dpl/2362583
Keďže som doteraz Smer nevolil, nič nepokazím, ak budem voliť Kotlebu.
Statika budovy to nie je ako most v New Yorku, ktorému pridávali kovovú výstuž, keď sa veľmi kýval, až prišli po bod, keď bol spokojný investor aj statik.
Americké tanky do Poľska, americké helikoptéry do Slovenska a zabíjať nebudú nepriateľa, ale obyvateľstvo vlastnej krajiny.
Zišla sa celá úderka, aby sme uverili, že čierne je biele. Kiska vyzerá ako Gorbačov a osud mu pripravil podobnú úlohu. Na sme je zasa Vašáryová a pod článkom nápis: K tejto téme nie je možné diskutovať. Tí, čo majú nejakí vrúbok, vždy boli poskokovia. Dúfam, že obaja už majú nachystané pokrovčeky na modlitbu v mešite.
Rusko a USA sú poskokovia NWO; keď bude treba, zbombardujú aj Európu vrátane Slovenska. A to vlastnými vrtuľníkmi, ktoré nám Glváč kúpi. Miesto aby vyzbrojil čo najviac našich ľudí samopalmi a panzerfaustami, zničí nás aj moslimov, ktorí nás sem prídu neozbrojených podrezať.
Ak je tých Židov tak veľa, treba reklamovať u Nemcov špatne odvedenú prácu a pýtať späť peniaze, ktoré Slovenská republika zaplatila za ich vyvezenie. Ešte nám sem nasáčkujú Palestíncov, ktorých predkov vyhnali židovskí teroristi pod vedením Ben Guriona, Šarona a Begina a im podobným z Palestíny tri roky po holokauste (celkom 650 000 pozri Nakba, An nakba na Wikipédii), miesto toho, aby povolili Palestíncom vlastný štát. O tom nás v škole neučili; hoci o vzniku Izraela bolo rozhodnuté už roku 1897, vieme len o holokauste, akoby Slováci boli zodpovední za všetko zlo sveta.
650 000 Palestíncov bolo vyhnaných tri roky po konci druhej svetovej a zásluhou teroristov Ben Guriona, Begina , Šarona a zradnej OSN vznikol štát Izrael. Tých 650 000 by sa malo vrátiť späť do svojej vlasti. Miesto toho ich dostanú euro'pske štáty. Ak im únia, ktorú má Izrael pod palcom, odsúhlasí väčšie práva ako majú pôvodní obyvatelia, bude Euro'pa pašalíkom Islamského štátu. Palestínsky štát sa teda nekoná a to si zaslúži Nobelovu cenu.
Ovca až taká sýta nebude, ale aspoň bude celá.
Za Kotlebu vyriešila cigánsky problém naša vláda. Mzdy Cigánov sú na rovnakej úrovni ako ostatných Stredoslovákov. Ešte odbúrať eurofondy, zavrieť automobilky, zrušiť bratislavských úradníkov, dať do ruky ľuďom lopaty, motyky (sekery nie, lebo Jánošík a lesy!), obnoviť pracovné návyky u tých, čo nezdrhli. Úloha je to hneď na niekoľko päťročníc. Ale iná cesta nie je. Budeme síce chudobní, ale nikto sa k nám nebude chcieť nasťahovať. http://alianciazanedelu.sk/?p=6639
Keď som bol na vojenčine, koloval žart: Cigánka prišla k farárovi, aby jej pokrstil dieťa. Meno otca, Araňa? Déža. Meno dieťaťa? Bangladéža. Takýto štát vtedy vznikol. Jeho životná úroveň zodpovedá otázke, ktorú si položil mamiarek a je súčasne odpoveďou na výčitku laskara.
Kerry nech presvedčí Izrael, aby sa mohlo vrátiť do Izraela vyše 600 000 utečencov, ktorých Izrael vyhnal r. 48 (Wikipédia, heslo nakba, an nakba) a až potom nech sa stará do Alavitov. Alaviti sú medzi sýrskymi Arabmi niečo ako Židia vo svete.Sú na všetkých dôležitejších miestach.
Pardon, 4x mi vyhodilo error.
Klaus to povedal jasne: Ak sa EÚ ocitla v slepej uličke, jediným slušným riešením je cúvnuť a vrátiť sa na miesto, odkiaľ sa dá ísť ďalej. To znamená vrátiť sa až ku Maastrichtu, k Európskemu hospodárskemu spoločenstvu. Vzájomné colné úľavy pre obchod, obnova hraničných kontrol , armády. Mena môže podľa neho zostať – je jedno, ako sa tie papieriky budú nazývať, hlavne aby bola fixovaná, napr. na euro. Dôležité je, aby rozdelenie prebehlo v pokoji ako napr. medzi Českom a Slovenskom. Fico má problém pred voľbami, lenže jediný, kto od začiatku zaujal jasný postoj bol Marián Kotleba a Sulík. Keďže Čimčon neškrieka a momentálne čuší ako voš pod chrastou, neviem, čo majú „v páci“ strojcovia „demokracie“ . Zrejme budú chcieť výjsť zo slepej uličky, aj keby pri tom z Európy nemal zostať kameň na kameni. Hlavne, aby sa zarobilo.
Klaus to povedal jasne: Ak sa EÚ ocitla v slepej uličke, jediným slušným riešením je cúvnuť a vrátiť sa na miesto, odkiaľ sa dá ísť ďalej. To znamená vrátiť sa až ku Maastrichtu, k Európskemu hospodárskemu spoločenstvu. Vzájomné colné úľavy pre obchod, obnova hraničných kontrol , armády. Mena môže podľa neho zostať – je jedno, ako sa tie papieriky budú nazývať, hlavne aby bola fixovaná, napr. na euro. Dôležité je, aby rozdelenie prebehlo v pokoji ako napr. medzi Českom a Slovenskom. Fico má problém pred voľbami, lenže jediný, kto od začiatku zaujal jasný postoj bol Marián Kotleba a Sulík. Keďže Čimčon neškrieka a momentálne čuší ako voš pod chrastou, neviem, čo majú „v páci“ strojcovia „demokracie“ . Zrejme budú chcieť výjsť zo slepej uličky,ale nie cúvaním; aj keby pri tom z Európy nemal zostať kameň na kameni. Hlavne, aby sa zarobilo.
Klaus to povedal jasne: Ak sa EÚ ocitla v slepej uličke, jediným slušným riešením je cúvnuť a vrátiť sa na miesto, odkiaľ sa dá ísť ďalej. To znamená vrátiť sa až ku Maastrichtu, k Európskemu hospodárskemu spoločenstvu. Vzájomné colné úľavy pre obchod, obnova hraničných kontrol , armády. Mena môže podľa neho zostať – je jedno, ako sa tie papieriky budú nazývať, hlavne aby bola fixovaná, napr. na euro. Dôležité je, aby rozdelenie prebehlo v pokoji ako napr. medzi Českom a Slovenskom. Fico má problém pred voľbami, lenže jediný, kto od začiatku zaujal jasný postoj bol Marián Kotleba a Sulík. Keďže Čimčon neškrieka a momentálne čuší ako voš pod chrastou, neviem, čo majú „v páci“ strojcovia „demokracie“ . Zrejme budú chcieť výjsť zo slepej uličky,ale nie cúvaním; aj keby pri tom z Európy nemal zostať kameň na kameni. Hlavne, aby sa zarobilo.
Klaus to povedal jasne: Ak sa EÚ ocitla v slepej uličke, jediným slušným riešením je cúvnuť a vrátiť sa na miesto, odkiaľ sa dá ísť ďalej. To znamená vrátiť sa až ku Maastrichtu, k Európskemu hospodárskemu spoločenstvu. Vzájomné colné úľavy pre obchod, obnova hraničných kontrol , armády. Mena môže podľa neho zostať – je jedno, ako sa tie papieriky budú nazývať, hlavne aby bola fixovaná, napr. na euro. Dôležité je, aby rozdelenie prebehlo v pokoji ako napr. medzi Českom a Slovenskom. Fico má problém pred voľbami, lenže jediný, kto od začiatku zaujal jasný postoj bol Marián Kotleba a Sulík. Keďže Čimčon neškrieka a momentálne čuší ako voš pod chrastou, neviem, čo majú „v páci“ strojcovia „demokracie“ . Zrejme budú chcieť výjsť zo slepej uličky,ale nie cúvaním; aj keby pri tom z Európy nemal zostať kameň na kameni. Hlavne, aby sa zarobilo.
Klaus to povedal jasne: Ak sa EÚ ocitla v slepej uličke, jediným slušným riešením je cúvnuť a vrátiť sa na miesto, odkiaľ sa dá ísť ďalej. To znamená vrátiť sa až ku Maastrichtu, k Európskemu hospodárskemu spoločenstvu. Vzájomné colné úľavy pre obchod, obnova hraničných kontrol , armády. Mena môže podľa neho zostať – je jedno, ako sa tie papieriky budú nazývať, hlavne aby bola fixovaná, napr. na euro. Dôležité je, aby rozdelenie prebehlo v pokoji ako napr. medzi Českom a Slovenskom. Fico má problém pred voľbami, nemôže cúvnuť; lenže jediný, kto od začiatku zaujal jasný postoj bol Marián Kotleba a Sulík. Keďže Čimčon neškrieka, a čuší ako voš pod chrastou, a americké vojská sú u nás ako kedysi sovietske na cvičení ščit, neviem, čo majú „v páci“ strojcovia „demokracie“. Isto nejaké riešenie na americký spôsob; hlavne aby zarobili, aj keby nemal z Európy zostať kameň na kameni.
Odporúčame