Kdeže, výsmech je to, že na valaloch rodičovske domy zívajú prazdnotou a všetka naplavenina sa trepe do hlavného mesta.
Kdeže, výsmech je to, že na valaloch rodičovske domy zívajú prazdnotou a všetka naplavenina sa trepe do hlavného mesta.
Lebo za Rusko su v prvych líniách zbohatlíci a oligarchia. Čo tam máš ešte?
Tie k*k*tiny tam ty píšeš?
maďarskí iredentisti
Ved založ stavebnu firmu a ponukaj platy od 4000€, prihlasim sa
Ved vyplňaj doma a plať sam seba.
TY poradca, porad teda takemu, čo ma ukončenu školu, zamestnanie, a uvažuje nad vlastnym byvanim, aby to nerobil. Že nech si pekne šetrí 30 rokov s 4% vynosom /ved Fico vybaví, nééé?/ a po 30 rokoch si kupi to vlastné bývanie. Jasné ako facka.
Ty riadiš štát?
Čo matelko nerozfrckal, smeraci rozkradnú
Dezoláti nakúpili
Veru, od oktobra človek sa ma pripravovať pomaly na zimnú sezonu.
maďari to sem vozá, ten ich orgán
V zimnej vojne s Finskom bol kde problem? Zle sovietske zbrane a moralka v gatiach?
Aj lokalny vinar ti predá dobre zamaskovaneho vodnára a ani to nepoznaš.
Niečo vymyslia, už sa chystaju vyššie dane na majetok, takže vyššie dane z nehnutelností sú isté
On už nemá koho manipulovať, teraz je na scene Fico a nie fiatky, ale ISTOTY
Teba len tak niekto neokabati. A kto mas úspory? Najbohatší, alebo tí dolu?
Odporúčame