Nemôžu brat davky vyplácané Socialnou poisťovnou.
Nemôžu brat davky vyplácané Socialnou poisťovnou.
Nefňukaj. Ty si zabudol, ako "naši ľudia" priviedli štátne fin.ustavy do červených čísiel a keď sa mali predať, tak sa obrovské sumy nedobytných pohľadávok previedli na konsolidácnu banku? Tak takto by to dopadlo aj teraz.
ty tam kedy utečieš? zaplatím cestu
Skús navrhnúť niečo lepšie.
A už má ten rubel zastabilizovaný?
Kedy a kde požičiavali zadarmo?
Povedzte mi Kefalín, čo si vy predstavujete "pod cenu".
Takže zdvihaš? Kde sa mam hlasiť?
To bude prieser, ale až stadeto odídu makaci za lepším životom do Ruska. Takých 100 tisíc, alebo viac?
Smeraci že kradli? No fuj.
Kdo ví, co zajimaveho ma pod nima?
To bude asi novinka, že vlada ma zabezpečiť hypoteky za nízky úrok. Ved požičaj ludom ty za 1%. Nemáš?
Rus nech drží za gule koho chce a kto si to nechá.
ty maš historicku slepotu? Kto podpísal za SR tie F16? Gajdoš, SNS-áci. Hejslováci.
Nemá čas, číta diskusiu na pravde a nenapravitelne komentuje všetkych.
Jasne, vieme. A čo bolo ako tak zmenitelne na dolar, marku, tak sa vyviezlo a šmejdy zostavali v skladoch ako nepredajny tovar. Máš tam ešte niečo?
Tak pestuj, to bude tvoja druha smena po montovaní náraznikov v Kii.
A ty sa kedy spamätáš?
Odporúčame