Hned ako začneč viesť bezplatne účty, daj vediet. Otvorím si dva.
Hned ako začneč viesť bezplatne účty, daj vediet. Otvorím si dva.
Hned ako začneš poskytovať bezúročne, si u teba požičiam. Ozvi sa.
Svinčík a ešte raz svinčík
Takže až tam vtrhne rusák, tak tam budú lietať pečené holuby do huby?
Banky určite tvoju nehnutelnosť nepotrebuju, ak nebudeš splacat. A je jedno, čo je to banka v EU, alebo v amerike.
Čo sa tyka tvojho nazoru, že uroky radikalne rastu, tak opačne to bolo. Radikalne klesli, tam, kde nemali byť.
https://www.martinus.sk/?uItem=214897
Už to tá sviňa mohla mať dávno za sebou.
cit.z knihy: "Brežněv miloval hlavně střelbu na divočáky a v pozdějších letech mu je na malém prostoru naháněli, aby se trefil. Neodradila ho ani nehoda, když mu pažba pušky při výstřelu zranila čelist a vyrazila zub. V květnu 1978 si podobným způsobem roztrhl čelo krátce před tím, než odlétal na návštěvu Československa. Člen
ochranky Vladimir Medveděv vzpomínal, že jednou Brežněv
střelil divočáka, ale když se přiblížil, zvíře najednou vstalo a rozběhlo se k němu. Bylo jen zraněné, a tedy nebezpečné. Někdo
z myslivců po něm střelil a netrefil, ale hluk výstřelů prase zmátl,
takže změnilo směr a běželo jinam."
Treba mu dát kolo ukrajina
Výhľad je jasný! V prípade, že boľševik vstúpi povedzme na Slovensko, zostane tam takmer navždy, aspoň 20 rokov.
Len moja pripomienka. Vyznaš sa vobec v štatistike? vidiš tam ten postupny prepad od 1976-1980?
Takmer na polovicu.
A inak niečo na čítanie
https://openiazoch.zoznam.sk/cl/199490/Pred-…
a
Orgán je odtrhnutý z reťaze
On tieto ukazovatele nepozna, on pozná iba dojmy a meria to janošikovskym metrom. Od buka po buka.
On eštebakom a komunistom odpustil, tých sa to netýka.
OK, ale potom všetkym. Aj tým zo silového rezortu. Lebo je uplne bežné, že vysluhovy 1300€ a plat z civilneho zamestnania 1800€. Toto je dlhodobo neudržatelné.
Ja by som si želal, aby sa odkryla skutočnosť a ta teda nebude ružová.
No ty skor z jahody "zákone". Do vypočtu dochodku sa napočítavajú vymeriavacie základy a tie sú v evidencii od roku 1984.
A plus k tomu im vtieraju do gebul, že sú krajinou, kde zajtra znamena už dnes.
Očuj ty dopade, tak nam to šeckym vysvetli ty.
Odporúčame