Kérmidyeretvar iguylemi dere a minterker.
Kérmidyeretvar iguylemi dere a minterker.
A prečo ju majú pod 300€?
Jo a tebe ho ukazali
Ked nepochopíš, tak nepochopíš. No čo už.
Nacisti nevznikli 20 rokov po roku 1919. To si doštuduj. A legitimnou armadou po boľševickom prevrate znamom tiež ako VOSR v roku 1917, nebola ukrajinská armáda.
Plus nazov ukrajina sice existoval aj za carskeho režimu, ale štátut republiky im nanútili až boľševici.
A ako by sa menil režim? Rozveď podrobnosti. Rusko je plné zbohatlíkov. Myslíš akože, žeby sa s tym majetkom s nami rozdelili?
Na fotke je technika a nejaka ťažka bomba. Tak proč redakcia píše, že to prenášajú? Kdo by to udvihel?
si s nim sedela v jednej lavici v škole a si určite odpisovala od neho.
Bude, až tebja budu fotografovat
s akym papierom? toaletnym?
Inak tam je veselo: https://www.youtube.com/watch?v=BQ35xVhcPfI
Ked ťa niekto drží za gule, kolko by si zaplatil, aby ťa pustil?
jo a cez austráliu
Ešte väčší by vítali ruských tankistov.
A ktora bola pronárodná? Azda nemyslíš ožraleho Slotu, či toho paka kapitanskeho?
V čom si závislý od ruska?
Odporúčame