Skončili časy lacných peňazí. Pomaly sa to dáva do poriadku.
Skončili časy lacných peňazí. Pomaly sa to dáva do poriadku.
Už len chýbajú velke billboardy s nápisom - ISTOTY
To nie je subjekt dodávajúci energie. Mlieko, maslo.... chodíš nakupovať na úrad vlády?
Tipnem si: Nikto by to nevedel ludom vysvetliť, že prečo budu energie drahšie. Teda vtedy. Baraky neboli zateplene, všetko stare spotrebiče...atd
Slovensko je čo? Nejaka firma?
A čo sa tyka ceny a burzy. Ved vyrabaj lacno a predavaj lacno. Kde možem poslať objednavku na lacnu elektriku?
Každy kto zomrel od narodenia, zomrel na narodenie. Toto nevymyslíš. Takto uvažujú dezolati.
Hovorí sa tomu aj "držať za gule". Ale nebudeš veriť, o odstrihnutí sa zavislosti na rusku sa písalo hned od roku 1990. A nič sa s tým nerobilo.
Kto zomrel na vakcínu? Nestrielaj od pása a uved štatistiky. Oficialne.
Patríš tak do 15.storočia
Rovnováha je narušená a to potrvá, než to najde novú stabilitu.
Prečo by mala vzrasť ponuka tovarov? Budeš piecť chlieb s tym, že 50% produkcie nepredáš?
Nie je žurnalista. Iba hobbik, cestovatel za svoje.
Podvody sú čoraz sofistikovanejšie a nejedna sa vylučne iba o seniorov.
A vložil si? Nie? Tak načo taka otazka?
Ved si vlož 4x po 40 tisic do 4 roznych bank, mudrlant.
Litovci to rovnako môžu povedať o Slovensku.
Možno tak uzbekistanu, turkmensku a pod. Tam dost podobne žijú stále. Bol tam jeden fotograf zo Slovenska a ver mi, že žiť by si tam nechcel.
Vidíš vidíš a tieto sprostosti píšeš len preto, že si chodil poza školu. Ale máš šancu si to doštudovať. Indície: Tlakové útvary a Coriolis
napr. https://physedu.science.upjs.sk/sis/fyzika/u…
atd atd
Odporúčame