Volička Smeru
ku ku ku rukukú. Len mimochodom, malo byt k Mikulcovi, ty maďar
Toto bude asi najaký duchovný guru planety. Nie, celej galaxie.
jj, tam mali také normy, že v jednom byte 3 rodiny. Krajina, kde zajtra znamená už dnes.
Smeracko ruskí lokaji nevadia? Nepatríme pod rusko, nikdy sme tam nepatrili. Už si to uvedomte, hlavy dubové. Im je smutno, prišli o krajiny, ktore rusku zabezpečovali technologicku podporu (teda československo, polsko...atd). Ved rus nevie vyrobiť ani kvalitné zápalky.
Dezolati určite napíšu, že to preto, lebo bola vakcinovaná.
jj, unesú ťa mimozemšťania z marsu a tam ťa očipujú
Nízke mzdy=nízke odvody na SP= nízke dôchodky.
Uviedli, nečítaš.
definuj "rastie-nerastie", skus.
Presne, to sem si nedovolil doma povidat, že mam nudu. Tatko by mi treskel po papuli a hnedka by sem byl vyléčený. A zadarmo.
A čo na to neoboľševik Krajniak?
Brusel sa hnevá, že vraj to treba jest. Tak im to treba poslať.
Len aby im vydali aj padaky
Musíš tam vycestovať a zistíš to.
Ale rozkradli to "naši ludia", naša slovenská, nie cudzia chamtivosť.
Už by si raboval? Ako Jánošík?
Odporúčame