No potichu sa to neda, nepíš take veci. Ale pravda je to, že ludia nevedia ake odvody sa platia zo mzdy.
No potichu sa to neda, nepíš take veci. Ale pravda je to, že ludia nevedia ake odvody sa platia zo mzdy.
Ved ak nemaš druhy pilier, tak ti to môže byť šumafuk.
bud tiež kajucnik
Politici západneho sveta odkladajú dôležité rozhodnutia a tak im dobre padne, ak to niekto odklada a dokaže to vysveliť (tak súdružsky) občanovi. Najviac sa páči darebakom, ked im naslubuje rovnakú valorizáciu ako lepšie zarabajúcim (teda v minulosti) a vezme im teda na dôchodku z kúpnej sily.
Neoboľševik ide prerozdelovat, čo mu nepatrí. Tým, čo sa trochu viac snažili vezme a dá to špekulantom, čo prepeenkovali polovičku prac.život. Všetkym rovnaku valorizáciu 45€. Toto nevymyslíš.
Za donašanie boli peňázky a mnohí straníci lúbili peňázky.
Ale ved hej, počtar dobre píše. Pytam sa, či autorov takychto člankov na pravde aj platia.
A to takých autorov aj platia?
Nespomínam si, žeby som niekomu prezradil moj vek. Dávaj pozor čo a s kym píšeš. Na druhej strane môže byť uplne niekto iný.
Čo ma s II.pilierom spoločné Ukrajina? Inú tému nepoznaš?
Hm, tak to su naozaj krajiny, ktoré s tym majú dvestoročnú skusenosť. Hlavne tí maďari, tam sa dnes majú tak, kde my nechceme byť ani zajtra.
V I.pilieri nemaš ty konkretne žiadnu "tvoju" sumu. Je to bezadresné a narok na dochodok sa počíta podla pravidiel (zakona).
Tak to aby si sa tam presťahoval, nech ťa zrušia
A obranne tanky a obranne hufnice?
čsl.piloti v službách RAF počas II.svetovej vojny sa též naučili létat na spitfajroch za 3 mjesíce?
Ak nechceš prekrutene fakty, tak si prečítaj knižku o Husakovi od pražaka Macháčka, písal to asi 5-6 rokov a bol aj v moskovskych archívoch
https://www.martinus.sk/?uItem=214569
Určite prídeš na mnohe ine nazory
Poprekrúcané neskutočnosti.
Treba čítať Štrougalove knihy, stoja za to.
Presne, Moskva ho nemala rada. Sám Štrougal píše v spomienkach (daju sa kúpiť zaujimave knihy), že Brežnev mu ani raz nepodal ruku.
Odporúčame