My tady nemame druhu stranu. Držte sa prosím témy.
My tady nemame druhu stranu. Držte sa prosím témy.
Akurat to očúvam. Ale mne to nevadzí, ze záhorá sme mjely blízko na moravu. Věra Špinarová, Marta Kubišová, pjekne to točá.
Nevolal do kremla?
lepší je pjekný sklípek, tam to tak nesmrdzí jak v maštali medzi dobytkem
Ešče je tady líšči ohon
To ti kto povedal? Fico?
Nič z toho nepomaha. Metabilizmus si robí čo chce. Jedine Arterin.
Drahá nevesta chystá nové zásnuby?
Nevieme si spravovat firmy, tak to ovládajú západniari.
Veru ano, ale tí, čo majú korporácie chcú stále vyššie zisky.
Na čom fičí Pročko?
ty sa tolko dožiješ?
V roku 2050 odchod do dôchodku v 90-ke.
Odporúčame