Ved začni vyrábať elektriku a 1MWh predaj po 10€.
Ved začni vyrábať elektriku a 1MWh predaj po 10€.
Vláda má nejakú zárobkovú činnosť? No že má peniaze na rozdávanie?
Alebo rotačku peňazí?
Kto toto zaplatí? Budúce generácie?
Nekúpite niekto lacno plyn? Tak kúpte aj mne.
Správne, ja tak robím už dlho
Tank može byť zajatý? Ma podrž.
Už strielaju do polska rakety
On trafí tak akorát do dverí do dedinského výčapu.
vraj na odvrátanej strane mesiaca sú mimozemšťania
Pekné od teba, že si sa priznal, že si bol voličom HZDS.
Nikdy som tej zberbe neveril.
Veď nerob za 700 EVRY, rob minimalne za dvakrat tolko.
No tento rok už bol pád.
Odporúčame