Možno ak by si šel na ukrajinu, budeš tam mjet dalnicu zadarmo ty.
Možno ak by si šel na ukrajinu, budeš tam mjet dalnicu zadarmo ty.
Ešte mal rok-dva byť vo fínsku. Takto to je nanho vyvíjaný neuveritelny tlak.
Toto nevymyslíš, vraj vlastenci.
Predpoved na zimu neexistuje. Iba prognoza na zimu ako celok.
Napr.práce je dosť.
Spontánni dobrovolníci na jednej a aj na druhej strane.
U nas sa kedysi pjekne hralo a ten slavny utok - SMUTNY-ZAJIC-VYSKOČIL a druhy útok -TVRDÝ-BOBEK-VYTLACIL. A stačili enem dva utoky.
Vyskušaj zamestnanie, ako tam funguje dobiehanie.
Nechceli ho pustit dnu?
Dlhy na Slovensku narastli vdaka súťaži: "Chyť si svoju hypotéku". Peniaze stracali hodnotu (prestali byť uchovávatelom hodnoty) a teraz sa to prejavuje naplno.
V tabulke sú dlhy obyvatelstva, nie štátny dlh.
Nie je tu tradícia. Ludia by tie peniaze "prežrali" dnes a potom by vykrikovali, štát postaraj sa.
ADH sa tiež valorizuje.
To by museli teba tam postaviť.
Tak to aby sa vychodňare vratili domov.
Ak nepracovali, nemaju starobny dochodok. Max. socialnu davku, z toho by si nevyžil ani 1 tyžden.
Môžu si obaja ruky podať. Dezol ako dezol.
Pjekny načrt teho vynalezu. Uplne jak Zoltan Kafka, vedator z Rykynčíc.
Odporúčame